Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki minimálbért keres az mind...

Aki minimálbért keres az mind kitartott /eltartott? Mert ennyi pénzből LEHETETLEN megélni- nettó 133, de az csak idéntől, előtte 111E-ebből nem lehet csak éhen halni

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 11:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
Nehezen lehet megélni ennyi pénzbő igazábol az a titok hogy, melette van egy beteg anyám is akit el kel tartsak.Szóval buli,drogok ki löve egy rossz lépés és utcán vagyunk mind ketten.Ez csak az érti akinek egy lehetősége van nem 1000 van az életbe.Például sokan fogyoznak is én meg azt se értem hogy, tudnak annyit kajálni utána ki dobni a felét.Meg mivel fital vagyok mindenki bulit mond de hát ha nem dolgozok utcán vagyok barátnőre sincs idöm mert csak aludni járok haza.
2022. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Előző munkahelyemen, ahol az alkalmazottak ennyit kerestek, az egyik elvált nő saját lakást tartott fenn, kocsival járt, gyereket nevelt ennyi pénzből, ja meg mcdonalds menüt ebédelt stb. Gondolom a volt férjétől kapott havonta valamennyi pénzt meg még ügyeskedett valamit. De volt olyan is akiről mindenki tudta hogy csak alibinek kell neki a munkahely a gazdag férje mellett. Arra viszont nem tudtam rájönni 25 körüli fiatal férfiak hogyan tudtak megélni ennyiből. Az egyikük albérletben lakott, naponta rendelte a kaját, szívta a cigit, sörözött, stb. Én akkor otthon laktam és még úgy is erősen össze kellett húzni a nadrágszíjat...
2022. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
42%
A mcdonalds az nem drága csak az ételek egézségtelenek ezért nem jár oda normális ember.A salátájuk is televan felesleges kaloriával pedig azt nehéz el rontani de tesznek bele sok öntetet.Aki ott kajál pár év és korházba kött ki.
2022. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyártjuk a meki részére a szószokat, semmi egészségtelen nincs benne :) Ha sokat eszel bármiből, akkor ugyanugy kórházba kerülsz, ez alap biológia...
2022. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága?! A menüben volt egy közepes méretű hamburger, egy kis krumpli meg pár deci kóla, aztán fizetett vagy 2500at. Ennek a feléből olyan ebédet rendelek ami tartalmaz 2 nagy szelet sült csirkemell párolt rizzsel és zöldségekkel meg egy nagy tál levest..
2022. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%
Haverom futár a dpsnél 350 nettót keres és még érettségije sincs meg, csak egy jogsi van a birtokában. Ennyit erről.
2022. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
40%
Csak nyugdija nem lesz.
2022. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy nyugdíja lesz-e…


Szóval mégegyszer: ha nem teszel semmit azért, hogy jó munkahelyed legyen, csak várod a sültgalambot, akkor persze, hogy csak olyan munkahelyre tudsz majd menni, ahol rossz körülmények között kell dolgozzál, meg minimálbért fizetnek. Előre kell gondolkodni, tanulni, képezni magad és keresni a lehetőségeket, különben jöhetsz ide GYIKre kiakadni.

2022. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%
2016ban 6 éve, még csak 70 ezer nettó volt a minimálbér. Akkor abból hogy lehetett?
2022. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
50%
Infláció?
2022. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!