Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jeleznem kell munkahelyen,...

Jeleznem kell munkahelyen, hogy jövő hónaptól én szja mentes vagyok?

Figyelt kérdés

És, ha igen akkor hogy? Van erre nyomtatvány, vagy hogy megy ez?

25 év alatti vagyok, és kiszámoltam, hogy jócskán több fizum lesz minden hónapban, ha tényleg nem vonnak innentől szja-t. A munkahelyemen mindenki öreg, csak én vagyok ennyire fiatal, és attól félek, hogy nem fogják kifizetni nekem azt a plusz pénzt!


2022. jan. 16. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem, alanyi jogon jár.
2022. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ja és nem a cég fizeti azt a pénzt hanem az állam nem vonja…
2022. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Ne aggódj, nem a munkahely fizeti, az állam nem vonja le. :)


Meg fogod kapni!


Üdv; egy szintén 25 alatti

2022. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Azért elég szomorú, hogy azzal sem vagy tisztában, hogy ezt az állam vonja le, és ehhez a munkáltatónak semmi köze.
2022. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az állam vonja le, de volt már nem egyszer, hogy xy cég csalt hasonló dolgokkal...És ez sem egy becsületes cég, ahol én dolgozom, simán megcsinàlnak olyat, hogy hiába nem vonja le az állam azt az adót ők nem adnak nekem ettől függetlenül több nettó bért.
2022. jan. 16. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon buta vagy, inkább ne írj ilyeneket. Annyira nem tudnak csalni, valszeg ott ossza vmiz félre értettél.
2022. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Phuuu de buta vagy………..

Maximum azt tudja megtenni a cég hogy a béreredet annyival csökkenti de az nyilván szerződés módosítással is jár szóval arról tudni fogsz

2022. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem te vagy a legèlesebb kés a fiókban...
2022. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Jobban érzitek most attól, hogy lehülyéztétek szegény kérdezőt?

Meg van a felsőbbrendűség érzés, áll a pöcök?

2022. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Ezúton gratulálok a 4,6,7,8-as kommentleőnek ( már ha nem ugyanaz), hogy sikerült ilyen gyönyörű, emberi és segítő módon válaszolni egy kérdésre, akit feltettek. *taps*


Hadd súgjak srácok: nem az a legh*lyébb, aki kérdez. A legostobább mindig az szokott lenni, aki mellé még arrogáns is, mint ti. ;) Nézzétek meg, milyen egy ÉRTELMES reakció: 1 és 3 válasz. Tisztán látszik ki primitív, ki nem.


A kérdező szimplán nem nézett utána, ti viszont primitív sötét tuskók vagytok a stílusotok alapján, de értelmesek biztos nem vagytok :D, ez már ennyiből látszik. A kérdezőnek már megvan az infója, amit nem tudott, de ti ugyanilyen sötét tuskók maradtok továbbra is. Xar ügy. Vajon melyik a jobb?

2022. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!