Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon miért csinálja az én...

Vajon miért csinálja az én munkámat a kollégám?Ki akar túrni?

Figyelt kérdés

A főnökünkkel megállapodtunk, hogy melyik terület kié lesz.

Az én területemen elkezdett megbeszéléseket szervezni és beleokoskodik mindenbe.

Egyszer már kérdőre vontam emiatt. Azt mondta nem rosszindulatú és nem akar kitúrni. Utána folytatta.

Ezután a főnököt is bevontam és 3an leültünk megbeszélni.

Kijelentette a főnökünk, hogy ez az én területem. Most még is továbbra is úgy viselkedik a kollégám mintha az ő területe lenne.


2022. jan. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szólj mégegyszer a főnöknek
2022. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy add elő a főnöködnek, hogy terólad legyen szó, hanem arról, hogy a kolléga a főnöki utasítást nem követi. Semmibe veszi a főnöke szavát. Elutasítja a főnök által kapottakat, szabotálja azokat.
2022. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne terólad legyen szó, ne magadról beszélj, hanem hogy a főnök utasítását nem tartja be az illető.
2022. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Főnök, csak jelzem, hogy X. abból, amire a főnök utasította, egy szót sem tart be, mintha el sem hangzott volna. Ugyanazt csinálja, aminek a leállítására a Főnök utasította."
2022. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!