Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, ha valaki bevásárlótáská...

Ciki, ha valaki bevásárlótáskában viszi a dolgait a munkahelyre? Ha még ebédet is vesz, esetleg útközben vásárol 1-2 dolgot, akkor sokkal gazdagabbnak tűnik, mint aki nála jobban keres. Ciki szerintetek az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod? Attól tűnik valaki gazdagabbnak, mert nagyobb szatyorral megy munkába?
2022. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

😕🤔🙄🤦‍♀️

Ouch, ez fájt.

2022. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ha amiatt vinnéd amit írtál az elgondolkodtató lenne.
2022. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pervol22 ***** válasza:
100%
Az hogy kifelé mit mutatsz az nem fedi a valóságot , ezzel magadnak is hazudsz.
2022. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szánalmasabb és nevetségesebb dolgot régen hallottam...
2022. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem told be a cuccaidat egy Pennys bevásárlókocsiban, az össze kollega bokán fogja húgyozni magát a gyönyörtől, hogy mekkora raj vagy.
2022. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy teszkós bevásárlótáskától senki sem fog gazdagnak hinni :D Ellenben egy Chanel vagy Gucci papírtáskától már lehet.
2022. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező vajon a bevásárlótáskás troll...? Kiírt már vagy féltucat kérdést, hogy milyen szatyorral mész vásárolni, és nem ciki-e lidl szatyorral aldiba menni, vagy hasonló... Erre van ráfüggve. :-D
2022. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ja, en regen Massimo Duttis taskaban/szatyorban vittem a meloba a valtoruhamat, a raktaros kollegaimat tokre megtevesztettem, mindenki azt hitte vegig, valami fonok vagyok aki egesz nap koztuk jarkal.
2022. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen közegben. Én irodában dolgozom, itt csomóan hoznak-visznek pluszdolgokat a táskájuk mellett, az meg, hogy ki milyen zacskóban vagy táskában viszi... azt vettem észre, hogy olyanban, amit talált otthon / amit hagytak nála a rokonok karácsonykor. Nem gondolok azért vkit gazdagabbnak, mert bevásárlótáska van nála vagy meg van tömve, mert tapasztalat, hogy abban lehet váltóruha is, ebéd, az irodai asztalához olyan brutál drága dolgok, mint papírzsebkendő és teába citrompótló :D.
2022. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!