Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, ha valaki bevásárlótáská...

Ciki, ha valaki bevásárlótáskában viszi a dolgait a munkahelyre? Ha még ebédet is vesz, esetleg útközben vásárol 1-2 dolgot, akkor sokkal gazdagabbnak tűnik, mint aki nála jobban keres. Ciki szerintetek az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, én bevásárlószatyorban (múzeumi vászonszatyor) hordom haza a bevásárlást, fel se merült bennem ez.

Oké, gondolom az aluljáróban kéregető hajléktalan gazdagnak gondol, de rajta kívül mások nem hinném. :D

2022. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
az aluljáróban kéregető hajléktalan mindenkiről azt hiszi, hogy dúsgazdag és annyira nem tudja már hova tenni a pénzét, hogy nekiadja XD
2022. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Úgy értem, ha látja hogy van egy kajával teli szatyrom, akkor önmagánál gazdagabbnak gondol, és igaza is van, hiszen a semminél nyilván több egy szatyornyi kaja.

2022. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer Victoria Secret táskával járkáltam +nem tudtam, hogy fehérnemű bolt, és mindenki azt kérdezte, hol a bolt, és senki sem hitte el, hogy nem tudom. A szatyrot a munkahelyen kaptam, hogy abban vigyem haza a váltás egyenruhámat.
2022. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!