Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lennétek toleránsak új...

Meddig lennétek toleránsak új munkahelyen a bér csúszásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nov 1-el kezdtem. Az első bérem dec 10-én úgy jött meg hogy kapásból csonka volt, fele hiányzott. Majd többszöri email váltás után karácsony előtt 1 nappal megjött a hiányzó bér.


Most tt van jan 20, a dec bér még nem jött meg. A szöveg: türelem, dolgozunk és „napokon belül“ rendezzük...


ezt hallgatom jan 12 óta (akkor szóltam először hogy nem jött meg)


Meddig lennétek itt toleránsak? Próbaidős vagyok felállhatok azonnal.


De azt számításba kell venni hogy 5 hónapomba telt mire ezt a „csoda“ helyet megtaláltam, tehát nem tanácsos nagyon ugrálom mert nem fér bele a büdzsébe egy újabb fél éves nulla forintos időszak.


2022. jan. 20. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Balu, egy párszor már kérdeztél hasonlót. Emlékszem arra a kérdésedre, ahol a főnök közölte, hogy a novemberi bért majd csak január közepén kapjátok meg. Majd a kollégákkal az ünnepek előtti utolsó munkanapon műszak végén kérdőre vontátok, hogy de akkor mi lesz a Karácsonnyal meg az Újévvel. Majd a főnök erre annyit mondott, aki olyan hülye, hogy egész évben nem spórol, az így járt. Majd gyors beslisszolt a méregdrága autójába, és elhajtott. Nagyjából így volt a sztorid, ha nem is pontosan. :)
2022. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

" Ez a cég egyértelműen haldoklik, "



Halkan jelzem: KÖZSZFÉRA. nem egy jóskapista cég a munkáltató hanem egy kormányhivatal.

2022. jan. 20. 11:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola
2022. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már felmondtam volna, de az alapítványi iskola dolgozói végtelen türelemmel és toleranciával rendelkeznek
2022. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapítványi iskola, nem kormányhivatal.


Tök mindegy, hogy lejár-e a próbaidőd, ha megint ilyen van, hogy nem fizetnek időben, az simán megfelelő ok a munkavállalói azonnali felmondásra, mert lényegi szerződésszegést követ el a cég.

2022. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!