Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek kétségbe vonják...

Ha valakinek kétségbe vonják a diplomáját (hogy van-e egyáltalán) miért az a válasz hogy polgári per (kilátásba helyezése) miért nem az hogy az illető megmutatja a diplomát a maga fizikai valójában?

Figyelt kérdés

Én is diplomás vagyok és ha vki a munkahelyen azt mondaná nincs is diplomán én egy mosollyal kihúznám otthon a fiókot diploma elővesz és bemutat. Tessék meg lehet nézni.


De ha valaki erre azt reagálja hogy ügyvéd bíróság polgári per mert valaki azt merte állítani hogy nincs is diplomája, akkor ezzel nem a Napnál világosabban bizonyítja hogy a szóbeszéd IGAZ?


2022. jan. 21. 19:00
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Ja és azért RÖHEJ AZ egész mert ha NETÁN tényleg bíróság lenne belőle, na akkor lenne csak ihajj-mert ott tényleg színt kéne vallani hogy van vagy nincs diploma. Ott aztán be kéne mutatni.

És nyilván az illető, a perrel fenyegető sose fogaj bemutatni-mert nincs neki.

2022. jan. 21. 19:02
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha engem gyanúsítana meg valaki, hogy nincs diplomám, akkor első körben kiröhögném. Ha nagyon idegesítene, akkor én is mondanám neki, hogy lehet perelni.

Hiszen akinek köze van hozzá (munkáltató), annak már úgyis bemutattam. A szomszéd meg hagyjon békén a hülyeségével.

2022. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván becsületsértés miatt megy a per, nem azért, mert szimplán azt mondta valaki hogy nincs is diplomája.
2022. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Én se venném elő a diplomámat.

Nincs önigazolási kényszerem.

2022. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

"Hiszen akinek köze van hozzá (munkáltató), annak már úgyis bemutattam."



Na pont ez az hogy a diploma még a munkáltatónak sem került bemutatásra soha és az illető 5 éve dolgozik egy olyna munkakörben, amely kezdettől diplomához lenne kötött.


Már fel se vehették volna ide és kérdés a főnök aki felvette, és aki ellenőrizte (mert ellenőriznie kellett ) a végzettséget mi a jó búbánatot csinált az elmúlt 5 évben...

főleg hogy az illető áldiplomás a rokona.Enyhén kilóg a lóláb.


Szerinted miért fenyegetnek perrel? Mert ha ez a bili kiborul, arra a főnök széke is rámegy.

2022. jan. 21. 19:11
 6/40 A kérdező kommentje:

"Én se venném elő a diplomámat."


Majd a bíróság arra kényszerít, akkor elő fogod venni. Már ha van mit.

Mert ennek az illetőnek nehéz lesz elővenni mert nincs mit.

2022. jan. 21. 19:11
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondoloom most félsz, hogy beperel, mert ragalmazod :) megérdemled, ne irigykedj másra, tanulj te is
2022. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

", akkor én is mondanám neki, hogy lehet perelni."


Szövegértés barátom.... tán olvasd el a kérdést.

2022. jan. 21. 19:12
 9/40 A kérdező kommentje:

" ne irigykedj másra, tanulj te is'"


nekem a fiókomban a papír. Nekem nincs mitől félnem. Bárki kéri, nem perrel fenyegetek, hanem fiók kihúz diploma elővesz.


És ÁLLOK A PER ELÉBE, majd ott bemutatja a bíróságon a papírt... mert a rágalmazás csak akkor áll meg ha valótlanságot állítok.

2022. jan. 21. 19:14
 10/40 A kérdező kommentje:

"ne irigykedj másra"


Nem irigykedek egy nyakig más valagában nyalakodó kirartott áldiplomás senkire, kösz.

Én elvégeztem amit elvégeztem, és nem más seggéből nyalom ki a szart hogy állásom legyen.

2022. jan. 21. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!