Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak mit lehetne...

Mit csinaljak mit lehetne tenni ilyen esetben? Nem akarok biroskodni evekig egy polgari per 5evig is tarhat plusz makulatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 12 eves kis srác ket hazzal arrébb mikor megtudta hogy van xboxom néha bejött jatszani en 22 vagyok egyébkent tehát eleinte nem igazan örültem a dolognak aztan össze baratkoztunk egy ideig jol is ment minden majd egyik napról a másikra teluesen metvaltozott a gyerek azzal zsarol hogy elhireszteli a faluban hogy le.... am a kis... meg hogy megeroszakoltam meg ilyenek es hogy ugy is hisznek neki meg ilyenek egy legynek nem tudnek artani nem hogy pedifiloskodjak egy kisfiuval hogyan tudnek kimaszni ebből A szüleivel nem lehet beszelni hiszen a srac "sosem hazudik" foleg ilyesmiben ragalmazasert fel lehet jelenteni őt is nem Vagy zsarolásert
2019. ápr. 15. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha fenyeget, vedd fel valamivel a hangját, nem árt.
2019. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Irta eltünő üzenetkent a messengeren
2019. ápr. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!