Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek kétségbe vonják...

Ha valakinek kétségbe vonják a diplomáját (hogy van-e egyáltalán) miért az a válasz hogy polgári per (kilátásba helyezése) miért nem az hogy az illető megmutatja a diplomát a maga fizikai valójában?

Figyelt kérdés

Én is diplomás vagyok és ha vki a munkahelyen azt mondaná nincs is diplomán én egy mosollyal kihúznám otthon a fiókot diploma elővesz és bemutat. Tessék meg lehet nézni.


De ha valaki erre azt reagálja hogy ügyvéd bíróság polgári per mert valaki azt merte állítani hogy nincs is diplomája, akkor ezzel nem a Napnál világosabban bizonyítja hogy a szóbeszéd IGAZ?


2022. jan. 21. 19:00
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem értelmes kérdés, de megint csak az alapítványi sulis.
2022. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki a munkahelyi fiókjában tartja a diplomáját hogy bárki kérdezi, igazolni tudja magát?
2022. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Nekem most, hogy munkahelyet kerestem, be van scannelve minden bizonyítványom egy pdf fileba, és fenn van a telefonon, így mikor kellett, egyből eltudtam küldeni nekik e-mailban.
2022. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen mennék bele a játékba. Ha van diplomám, nincs mitől félnem akkor sem, ha perre viszik a dolgot. Legalább ha belebuknak, egy életre szóló lecke lesz nekik
2022. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
86%

A bíróságon mindkettőtöket kiröhögik. Szerinted melyik bíróságon fognak ilyen msrhasággal foglalkozni, mikor százszor komolyabb fontosabb ügyek vannak?

Próbálkozz a sóhivatalnál.

Ha a kollégád agysebész lenne, akkor megérteném a felháborodásod, de gondolom, nem annyira felelősségteljes munka. Vsnnak piti irodai munkák, ahová tök felesleges a diploma, mert bármelyik írástudó ember helytállna, csak flancból kérik a majmok a diplomát. Gondolom, ilyen helyen dolgoztok, azért is jut időd a furkálódásra és a kollégák dolgaiban vájkálásra.

Inkább fészbukozzál munkaidöben, ahogy a többi. Minden más felesleges.

2022. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

"Én is diplomás vagyok és ha vki a munkahelyen azt mondaná nincs is diplomán én egy mosollyal kihúznám otthon a fiókot diploma elővesz és bemutat. Tessék meg lehet nézni.



De ha valaki erre azt reagálja hogy ügyvéd bíróság polgári per mert valaki azt merte állítani hogy nincs is diplomája, akkor ezzel nem a Napnál világosabban bizonyítja hogy a szóbeszéd IGAZ?"


- Szerintem meg mind2 szerencsétlen: aki ilyen miatt pereskedik az igazi lúzer. Másrészt én meg hót lesz*rom hogy más mit hisz, miért kéne nekem bizonygatnom? Nem fogom előkutatni és behozni, gyakorlatilag számomra SEMMIT nem jelent, mit hisz el a másik, semmi köze sincs hozzá. Aki ezeken fennáll bármilyen szinten, az egyszerűen idióta, már bocs...

2022. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
25%

Ha van diplomám, ahhoz egyedül nekem valamint az aktuális munkáltatómnak van köze, és aki nekiállna rágalmazni, hogy "depedig nincs, mer nem mutatod meg" (miért is kéne? Gipsz Jakabnak semmi köze az én okmányaimhoz), azt szemrebbenés nélkül beperelném.


Igen, a bíróságon bemutatnám, mert nyilván kötelező és hivatalos! szervezet, nem egy random kisjóska, az illető meg fizethetné a perköltséget, plusz nekem a kártérítést. Ennyi.

2022. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
72%

#35, nem fogják körberöhögni.

Kb. 1 nap alatt lezavarják a bírósag pedig örül, hogy a horrobilis perköltséget ráverhetik egy idiótáea.

2022. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező naaagyon pontozgat lefelé, lol.
2022. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Polgári pert nem lehet indítani. Viszont, ha a kamudiplomás elfoglal egy diplomás állást, akkor rendőrségi feljelentés mehet csalásért, meg jogtalan előnyszerzését.


De a munkáltatók 99%-ának van annyi esze, hogy ellenőrzi az új munkába lépő papírjait.

2022. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!