Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek kétségbe vonják...

Ha valakinek kétségbe vonják a diplomáját (hogy van-e egyáltalán) miért az a válasz hogy polgári per (kilátásba helyezése) miért nem az hogy az illető megmutatja a diplomát a maga fizikai valójában?

Figyelt kérdés

Én is diplomás vagyok és ha vki a munkahelyen azt mondaná nincs is diplomán én egy mosollyal kihúznám otthon a fiókot diploma elővesz és bemutat. Tessék meg lehet nézni.


De ha valaki erre azt reagálja hogy ügyvéd bíróság polgári per mert valaki azt merte állítani hogy nincs is diplomája, akkor ezzel nem a Napnál világosabban bizonyítja hogy a szóbeszéd IGAZ?


2022. jan. 21. 19:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

HR -en már bemutattam ezért ők nem fogják kétségbe vonni.

Másnak semmi köze hozzá úgyhogy nem mutatom meg és elengedem a témát.

2022. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"HR -en már bemutattam ezért ők nem fogják kétségbe vonni."


És ez hogy jön ide, elmagyarázod? ennek mi köze ahhoz amit én kérdeztem?

2022. jan. 21. 19:27
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

"ez hatalmas tévedés"

Nem éppen, hisz semmilyen törvény nem létezik, ami alapján a diplomatagadás maga bűncselekmény lenne. Vagy te tudsz ilyen törvényről? Mert ha nem, akkor ezt baromi csúnyán benézted!

2022. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

De most itt tulajdonképpen idegenekkel vitatkozol a semmin és bizonygatod, hogy valakinek, akiről nem tudunk semmit és akinek az állásáról sem tudunk semmit, nincsen diplomája.


Szóval igazából itt senki nem tud az ominózus személyről nyilatkozni. Mi csak rád tudunk reagálni az itteni megnyilvánulásait alapján. Nekem például megrögzöttnek tűnsz és irigynek, akinek most ez a legnagyobb öröme az életben, hogy valakit esetleg le tud buktatni és ezzel mennyi mindenkinek az életet tönkretenni.


Amúgy a szituáció számomra nem tiszta, egy orvos aki diploma nélkül praktizál valóban veszélyes, de ha egy marketing menedzserről van szó akkor halál mindegy, hogy lediplomázott e.

2022. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy kérdező. Te is tudod, hogy van diolomaja, csak a sárga irigység elöntötte az agyadat és már csak azért is műveled ezt az óvodás hisztit
2022. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg van diplomája csak egy olyan alakot mint te még a közelébe sem akar engedni.

Hozzászólásaid alapján jogosan.

2022. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felhúzta magát az alapítványi iskolás csicska troll. Vigyázz, nehogy infarktust kapj. Hiányozna a napi 8 kamukérdésed.
2022. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem rúgtak ki még az alapítványi iskolából, mert szellemi fogyatékos vagy.
2022. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
77%

Én a romániai diplomások diplomájának valódiságát vonnám kétségbe. Még a 2000-es évek elején dolgoztam egy amerikai multinál Székesfehérváron, és ott volt egy karbantartó, aki pár év alatt menedzseri szintig jutott, úgy, hogy mikor volt valami belső álláspályázat, akkor ő kijelentette, neki van ilyen végzettsége, de otthon Romániában, majd elment 1 hét szabira, és hozta a diplomáját. Sajnos senki nem kérdőjelezte meg annak valódiságát, pedig rá pár évre meg egy hatalmas balhé volt az országban, mert lebukott egy főiskola, hogy többezer hamis diplomát adtak el.

[link]

2022. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola.
2022. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!