Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Toxikus főnök ellen mit lehet...

Toxikus főnök ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tudom milliomodik ilyen probléma, mindenki megtapasztalta már milyen és szenvedett vele. Olyan pontra érkeztem viszont, amit már nem tudok és nem is akarok tovább tolerálni. Már egy ideje tart az állapot, néha csendesedik, de oda jutottunk, hogy napi szintű alázást folytat, beszólogat, pletykálgat, leszól, lekicsinylően beszél, a sggpnyalóit uszítja ellenem. Legutóbb a testi épségem elleni cselekménnyel fenyegetett, amire tanúim vannak. A vele való beszéd nem segített semmit.


A teljes gépezet egy része, tehát csak egy területet felügyel, a felette lévő vezetőkhöz tudok fordulni. Mint ahogy az általában lenni szokott, tartok tőle hogy semmi értelme, mert vagy nem veszik komolyan, vagy a benyalt kapcsolatrendszere miatt elsimítják vagy nekem kell mennem.


Azt is tudom hogy a legjobb megoldás a távozás lenne, de nagyon nagy szükségem van a pénzre, nem engedhetem meg egy ideig hogy minimális bevételkiesésem is legyen és egyébként is szeretem amit csinálok.


Hogy érdemes elkezdeni harcolni az ügyben, hogy minél nagyobb esélyem legyen leállítani őt?


Ha voltatok hasonló helyzetben, vagy olyan helyen ahol rosszul bántak veletek, nagyon sokat jelentene ha elmesélnétek mik történtek, hogyan alakult a helyzetetek.


2022. jan. 22. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldeni őt a pics..ba. Miért tűrjed hogy aláz téged? Azért mert dolgozol? 1x nekem is volt ilyen "főnököm" bemagyaráztam neki úgy ahogy van csak hebegett meg dadogott utána. Aztán utána hozzám se szólt többé én meg pár hét múlva felmondtam. Nincs az a pénz amiért eltűröm azt hogy valaki kutya módjára beszéljen velem. Ha nagy főnök ha vezérigazgató akkor se legyen tuskó.
2022. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miert viseled el ezt az abuzust?
2022. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem turtem el soha az ilyesmit nő létemre. Ilyenkor már mindegy mi lesz, ha megmondom a magamét rendesen a bunkónak (természetesen előbb a szép szó!). Akkor már úgyis tudom, hogy menni fogok. Nagyon határozottan kikerem magamnak az ilyen viselkedést a magánéletben és a munkában is.
2022. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!