Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért támadnak?

Miért támadnak?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek, 2 hete otthon voltam egy teljes hetet, mert mindketten pozitív koronások lettek.


Viszont ahogy következő héten visszamentem nagyon lebetegedtem, negatív lettem ugyan de dolgozni nemtudtam menni.



Azóta már hétfőn jöttem dolgozni, igazából azóta azt hallgatom hogy miért voltam otthon két hetet, ha csak aztán lettem beteg..



Mégis mit kéne tennem szerintetek?

Miért hiszik az emberek hogy olyan jó TP-n lenni?

Rengeteg pénztől esik el az ember + azon a héten sehova sem mehet..


2022. jan. 26. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Dühösek, mert a te munkádat is nekik kellett elvégezni.

Miért nem szólsz vissza nekik, és állítod le őket?

2022. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jancsiiiii válasza:
87%
Mi közük van hozzá?? Azért tartunk ott ahol, mert mindenki a más dolgával foglalkozik nem pedig a sajátjával... Sajnos 😞
2022. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik nyugodtan, hogy ez most ilyen helyzet, nem tudsz mit kezdeni vele, neked is kellemetlen volt, de nem direkt csináltad. A családban is járt így valaki nálunk, szegény otthon maradt, mert hátha koronás, kiderült, hogy nem, oké visszament, erre rosszul lett. Bár nem korona de most meg más miatt van otthon. Jobb ha széthnyja a munkahelyet, vagy mi?
2022. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!