Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertált emberek hogyan...

Introvertált emberek hogyan tudnak csapatban dolgozni?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalról érdekelnek tapasztalatok.


Ha te inkább extrovertált vagy hogy éled meg a közös munkát egy introvertálttal?


Ha introvertált vagy, milyennek érzed a csapatmunkát?


2022. jan. 28. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz erre mit válaszolni.

Én szerencsére más introvertáltakkal vagyok egy csapatban, így könnyen. Tartunk megbeszéléseket, ott felosztjuk a feladatokat és utána mindenki molyol a saját dolgával, nem vegzáljuk egymást folyamatosan.

2022. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon introvertált vagyok. Az introverzió nem autizmus, mi is tudunk csapatban dolgozni, és szociális helyzeteket kezelni, csak lefáradunk benne, és ki kell pihenni ezeket az interakciókat. Ahogy az első is írta, az a legjobb, ha tisztán le vannak osztva a feladatok, és lehetőség van mindenkinek a saját dolgával foglalkozni small talk és felesleges bandázás nélkül.
2022. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Én magam felől közelítem meg a helyzetet. Mikor mindenkinek segít az ember, akkor azt mondják, hogy nem tud csapatban dolgozni. Ha egyedül dolgozgat, akkor a többieknek kellene segítség. Az a fontos, hogy mi melyik oldalt szeretnénk képviselni?!
2022. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Attól, hogy introvertált vagyok, még tudok együtt dolgozni másokkal. Max nem töltöm közben csevegéssel az időt. Meg azért ha egész munkaidőben többen együtt vagyunk, utána jobban esik otthon egy kis egyedül töltött idő.
2022. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltként nincs gondom a csapatmunkával, csak ha nem muszáj nem vállalom magamra a pörgős szervező-vezető szerepet, jobban szeretek a háttérben maradni.
2022. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszem a részem a munkából, ha van hasznos ötletem, elmodom, de nem én vagyok a vezéregyéniség a csapaton belül, de nekem az önbizalmammal is gond van, nem csak introvertált vagyok.
2022. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy csak a feladatokkal kapcsolatban kommunikálnak. Én nem vagyok az a társalkodós ember, de a munkám szeretem rendesen elvégezni és azzal kapcsolatban keresem is a csapatom többi tagját. Jópofa nem vagyok, pletyizni nem én vagyok a megfelelő partner, de nem vagyok valami szociális fóbiás szerencsétlen, hogy ne tudjam ellátni a feladataimat a mentális problémáim miatt. Mondjuk kezdjük azzal, hogy az introvertáltság nem betegség.
2022. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, milyen munkahely. Gyárban és segédmunkában nehéz, mert ott kvázi elvárt dolog a cseverészés. Irodában nyilván könnyebb.
2022. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ.
2022. jan. 28. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehezen, max. egy emberrel tudok meglenni.
2022. jan. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!