Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Toxic munkahelyek? Kinek...

Toxic munkahelyek? Kinek milyen (rossz) élménye van munkahelyekkel?

Figyelt kérdés
Csak én látom úgy, hogy a munkahelyek döntő többsége toxikus??? Alig van olyan munkahely, ahol jól érzi magát az ember.

2022. febr. 3. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Oké, ha összeírjuk, hogy rengeteg van ilyen, mit tudsz/tudunk tenni? Felszólalunk, hogy ez és ez a terület xar? Vagy állandóan cirkuszolunk az érintettekkel? Vagy meghunyászkodunk inkább? Mi a helyes teendő?
2022. febr. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert ba*szogatnak mert nem beszelgetek senkivek
2022. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34 vagyok, 3 hosszabb munkahelyem volt (diák és alkalmi munkákat nem számolva), mindegyik fasza volt, jó közösséggel, rendes környezettel.
2022. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Székesfehérvári multinál voltam 2,5 hónapot ahol egy automata megmunkálósort kellett hármunknak üzemeltetni. A két kolléga jóval fiatalabb is volt mint én, meg eléggé nagyképűen is viselkedtek, mert hogy ők nem sima operátorok. Én próbáltam beszélgetni velük, de nemigazán fogadtak be, türelem semmi velem szemben, ráadásul gyakran el is tűntek, pedig volt mikor rendesen kellett pörögni. Egyszerűen utáltam bemenni, folyton fáradt voltam, így nem vártam meg a próbaidő végét, pedig a környéken a legjobban fizető cég volt.
2022. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 szerinted mi a helyes teendő?

Egyébként nem erre voltam kíváncsi. Csak hogy más is így gondolja-e vagy milyen tapasztalata van. Nem tudom mit kell támadni.


#2 ha meg sokat beszélgetsz, az a baj. Mindig van mibe kötni.


#3 na, neked bejött akkor. Milyen területen dolgozol?


#4 na valójában ilyen sztorik érdekeltek. Nagyon eltudja venni az ember kedvét és életkedvét egy rossz munkahely/környezet.

2022. febr. 3. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mérnök vagyok, IT területen. (#3)
2022. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!