Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik lehetnek az okai annak,...

Mik lehetnek az okai annak, ha egy beosztott négyszemközti megbeszélést kér a főnökétől?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 09:56
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve, hogy azt mondja, terhes, és X. hónaptól nem jön, vagy hogy daganatos beteg, és valszeg sokat lesz betegszabin, azon át, hogy fizetésemelést, áthelyezést, más munkabeosztást kér, arról is lehet szó, hogy pl te idegesíted, és kéri, valahogy szedjen szét titeket, ne dolgozzatok együtt.
2022. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
olyan dolgot akar vele megbeszélni amihez másnak semmi köze, vagy nem más előtt akarja megbeszélni
2022. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Fizuemelést akar
2022. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer mondtam, hogy munka után kérdezni szeretnék valamit. Szabadságot kértem, valamint megkérdeztem, hogy a hamarosan lejáró szerződésem meg lesz-e hosszabbitva. A főnök pedig mondta, hogy persze, és megkönnyebbült, mert már azt hitte, hogy fel akarok mondani. Bár nem értettem, miért. Ha fel akarok mondani, nem azt mondom, hogy kérdezni szeretnék valamit, hanem hogy beszélni szeretnék vele. :)
2022. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen problémával,ami valamilyen szinten érinti a munkát is,nyugodtan fordulhatsz egy normális főnökhöz.Bármivel.
2022. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáknak meg ehhez semmi közük.
2022. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szerinte nem tartozik másokra az a témakör, amiről a főnökével szeretne beszélni. Szerintem nem bonyolult!
2022. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!