Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek utolag erdemes...

Szerintetek utolag erdemes feljelenteni a ceget ahol dolgoztam?

Figyelt kérdés
Probalom roviden leirni. 1 evig dolgoztam egy cegnel. Az elejen igencsak lelkes voltam, de ez hamar veget is ert. A ceg nagyon korrektnek allitja be magat, youtube videok minden, aminek a fele se igaz. 4en ulunk egy irodaba (a fonok, a fonok legjobb baratja, tervezo, es en, mint irodavezeto) Mindent a legjobb tudasom szerint csinaltam, az elozo kollegak semmit sem csinaltak jol, meg is buntettek a ceget. En mindent atalakitottam, egy attekintheto rendszert alakitottam ki. Egy hibam volt, a telefon nyomkodas. Gyorsan dolgozol, pontosan tudom mit csinalok es a 8 oras munkaido nekem sok. 3-4 ora alatt meg vagyom a munkammal. Ha nagyon raerek takaritok… de mindig azt sem csinalhatom. Kezdodtek a baszogatasok. Mindig mikor kimentem, egybol jott a szidas, nem csinalok semmit. Kozben tenyleg mindig minden el van vegezve, egy hiba nem volt a munkamban. Mar mondtam, hogy adjon plusz munkat mert unatkozok. Jott a szexualis zaklatas. Mind a fonok mind a fonok baratja benne van. Minden reggel mikor bejovok az a kerdes var, hogy engem csokoltak e mar meg, mikor szexeltem utoljara, seggbe engedem e… ok mindig milyen jokat k*urnak (igen igy), videokat mutatnak, hogy egy ekkora f*aszt kivannak nekem is a seggembe stb. Na ugye ez mar boven itt kimeriti a szexualis zaklatas fogalmat. Felmondtam (bar nem ezek miatt). Megis en voltam a korrekt, hogy nem azonnali hatallyal mondtam fel, hanem 30 nappal. Mondvan segitek az uj lanynak aki a helyemre jon. Viszont megbantam, nagyon elviselhetetlenek lettek. Erdemes utolag feljelenteni hogy eljottem? (1 hetem van meg)
2022. febr. 20. 07:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
1 hetig itt vagyok meg. Mivel mindennap ez megy nincs kivetel, eleg csak felvennem 1 heten keresztul. Szoval igen, bizonyitek lenne. Persze johetnek a szemelyisegi jogokkal, miszerint ok nem jarultak hozza a hangfelvetelhez, de ilyen esetben a sajat magam vedelembe erdekeben vettem fel, illetve perdonto bizonyitek. Emellett afat/adot csal, amirol szinten van bizonyitekom, ugyanis ram van szolva, hogy errol ne kuldjek ki szamlat… e-mailbe o irta le tobbszor is..
2022. febr. 20. 10:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha felveszed akkor a végén tedd hozzá ,hogy ezt most felvettem.
2022. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Annyit elárulok ezzel az adó csalással kapcsolatban ,hogy te tettes társ vagy.
2022. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Elmeleti kerdes, de mi van abban az esetben, hogy ha en mondjuk megtagadtam volna, tehat kiszamlazom az utasitasa ellenere is, ezert o elbocsat. Nyilvan a munkam, a megelhetesem a tet.
2022. febr. 20. 10:28
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Tehát inkább segítesz az adócsalásban neki és pénzt mossol.:) értem. Lehet ,hogy csak én vagyok ennyire erkölcsös és büszke ,hogy nem dolgoznék ilyen munka helyen. Van családod? Nekem a férjem is már rég beverte volna az arcát az ilyen főnöknek aki szexista megjegyzéseket tesz rám. De mondom nem minden ember egyforma. Valaki tűr valaki nem. Én a második vagyok. Nem voltam sosem elveszet kicsi lány. Ne mond nekem azt ,hogy normális dolog az ,hogy eltűr az ember mindent. Így persze ,hogy az van ,hogy bármit megtehetnek az emberrel. Ès erről ti tehetek ,jaj mert mi lesz ha vissza szólok neki és kirúg? Jaj öccimög...brühühü. pontozatok lenyugodtan. De ezek szerint akkor ti elviselnetek azt hogy a párotoknak szexuális indítatásokat tegyenek. És utána meg ha egy idő után belemegy akkor meg nektek állna feljebb hogy már annyira cseszegeték ott ,és ti azt mondtátok hogy tűrj tűrj tűrj ,hogy már belelet hajszolva az illető ebbe. Vagy a gyereketekkel történe ez. Na szerintem akkor csinálná mindenki azt ,hogy hagyd ott a francba megoldjuk valahogy ,csak nem akarom hogy kikészülj. Vagy lehet hogy az a nornális ahigy ti gondolkoztok ,hogy tűrni kell. Tehát mindenki normális csak én vagyok hülye. ;)
2022. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mint irtam felmondtam, 1 hetem van meg. Nem arrol van szo hogy elturom es nyilvan nem a legelejetol van ez. Az utolso kerdesem elmeleti volt. Es igen van mas valasztas, valasztottam mast. Megyek mashova. Viszont ugy gondolom en mindenben korrekt voltam a ceggel szemben es forditva nem ezt kaptam.
2022. febr. 20. 11:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a felettesed utasít jogszabálysértésre az nem mentesít a következmények alól, esetleg enyhítő körülmény lehet ha bizonyítani tudod. Ha gond van belőle, nagy eséllyel ő lesz az aki rád akarja majd kenni a balhét.
2022. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!