Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen oldalakon találtatok...

Milyen oldalakon találtatok munkát?

Figyelt kérdés

Nekem sok opcióm nincs.

A helyzet,hogy vagy átgyaloglok a másik városba (1200m),vagy busszal bemegyek egy másikba.

Na most nekem nincs szakképesítésem CNC-re,ruhabolti eladó se lehetek,mert arra is jogsi kell,nem lehetek műszakvezető se,nem lehetek targoncás sem,sorolhatnám.

A szakmám nem jó,sok sebből vérzik.

Tapasztalathiány esetén kutyaütő se lehet az ember.

A fizikai munka egy ideig ment,feketén...

De már elegem van az egészből.

Egyszerűen csak egy kis üzletben akarok lenni,nyugodt környezetben,szobanövényekkel,higgadtan,stb.

Férfi vagyok,20 éves,kiégett.

Nem érdekel már igazán,csak legyen, és kész.

Az oldalakat mind átnéztem,ilyen állásokat találtam,nekem egy olyan lenne megfelelő,ahol nem kérnek egy pultosnak egy kávézóban emelt fokú mérnöki diplomát, Nobel díjat.

Na de profession az kuka.

Talent pont kom is kuka.

Jobsora szintén.

Linkedin szintén.

Milyen más oldalakat használtok/használtatok ti?


2022. febr. 21. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémám van nekem is.

Én benne vagyok facebookon is egy álláskereső csoportban, oda sűrűn pakolnak ki új lehetőségeket, illetve ismerősöktől igyekszem érdeklődni, ha tudnak valamit szóljanak. Sajnos egyelőre én sem jártam sikerrel, de már 2 helyre behívtak interjúra ami már csodának számít több hónapnyi 0 visszajelzések után...

Remélem előbb-utóbb te is sikerrel jársz, csak légy kitartó! Ha teheted, tanulj te is egy olyan szakmát vagy bármit amivel szeretnél foglalkozni, az is adhat több lehetőséget. Minél többet tudsz, annál "értékesebb" leszel a munkáltatóknál is. Ezért sosem árt tanulni újat, sőt. Nyelveket se árt tanulni, fejlődsz és te is magabiztosabb leszel a nagyobb tudásod által. Csak ne add fel! Én is igyekszem.

2022. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
AMúgy nem ilyesmire vannak a munkaerő kölcsönzők?
2022. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban
2022. febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi,én is a legjobbakat kívánom neked 1-es!

Vannak állások,amiket egyszerűen nem merek megpályázni.

Érettségi kell hozzá,de pl szerintem képes lennék rá,van hozzá agykapacitásom.

Csak hát mondjuk egy pultosnak nem értem miért kell Nobel díj...

Mindegy.

Vannak egész szokatlan hírdetések is,én bevállalom,hogy felhívom őket.

Szerintem hasznos,ha nem félsz.

Dobáld be mindenhova a CV-det,szerintem van az a szám,ahol valamennyiből legalább 1 visszaszól.

Biztos hogy van ilyen szám.

2022. febr. 22. 02:28
 5/14 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Azért az érettségit tedd le, butának tűnsz nélküle az önéletrajzban.
2022. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Facebook hirdetés
2022. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0 tapasztalattal és képesítéssel voltam bolti eladó, amikor nem volt más. Szóval felvesznek ilyen helyre is, mert munkaerőhiány van elég sok helyen. De nem értem, mert sok olyan hely van, ahol pultosokat keresnek és nem feltétel a tapasztalat.
2022. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7 Pesten tuti.

5 Hát persze,hogy szellemi fogyatékos,aki nem magolt be egy csomó munka szempontjából irreleváns anyagot,emiatt valószínűleg bunkó is legalább.

Számtalan érettségizett ember van,aki ugyanolyan tahó,mint bármelyik másik tahó érettségi nélkül.

Ez egy szr előítélet

2022. febr. 22. 09:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2022. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De most ez egyáltalán nem arról szól, hog tahó vagy e vagy ettől jobb leszel...hanem van egy előítélet azokkal szemben akiknek még ez se sikerült...ez nem jelenti azt hogy érettségivel rendelkezni garancia az intelligencára, csakhogy ha nem rendelkezel vele, akkor az ilyen vészjelzés, hogy lehet a nevedet alig tudod leírni...Most én értem hog yez nem igaz, de a munkaerőpiacon akkor is pocsékul mutat, meg amúgy nem nagy dolog letenni estin...
2022. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!