Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen oldalakon találtatok...

Milyen oldalakon találtatok munkát?

Figyelt kérdés

Nekem sok opcióm nincs.

A helyzet,hogy vagy átgyaloglok a másik városba (1200m),vagy busszal bemegyek egy másikba.

Na most nekem nincs szakképesítésem CNC-re,ruhabolti eladó se lehetek,mert arra is jogsi kell,nem lehetek műszakvezető se,nem lehetek targoncás sem,sorolhatnám.

A szakmám nem jó,sok sebből vérzik.

Tapasztalathiány esetén kutyaütő se lehet az ember.

A fizikai munka egy ideig ment,feketén...

De már elegem van az egészből.

Egyszerűen csak egy kis üzletben akarok lenni,nyugodt környezetben,szobanövényekkel,higgadtan,stb.

Férfi vagyok,20 éves,kiégett.

Nem érdekel már igazán,csak legyen, és kész.

Az oldalakat mind átnéztem,ilyen állásokat találtam,nekem egy olyan lenne megfelelő,ahol nem kérnek egy pultosnak egy kávézóban emelt fokú mérnöki diplomát, Nobel díjat.

Na de profession az kuka.

Talent pont kom is kuka.

Jobsora szintén.

Linkedin szintén.

Milyen más oldalakat használtok/használtatok ti?


2022. febr. 21. 23:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A kőműves lehet nem tudja leírni a nevét,de pl egy fokkal komolyabb szakmával rendelkező embert szerintem érettségi hiánya miatt felvenni 2 okból agyhiányra utal.

A munkakörnek nincs köze hozzá,mellesleg ha jól végzi a dolgát akkor nincs baj.

A boltost nem engedik át,ha nem tud számolni,írni.

Miért ne tudná leírni a nevét.

Érettségivel pazarolni az időt nincs lehetőségem,mert pénzt kell szereznem melóval,keresnem kell normális munkát,ezer dolgom van.

Stresszelek,ha nincs,hogy mikor lesz. Másoktól is függ,hogy mikor hova tudok menni dolgozni.

A milliomos is,meg a szakmás,meg a mindenki tudja, hogy az élethez,pénzkereséshez pénz,munka kell.

Sokkal stresszesebb az életem, mint sokan gondolnák.

Rengeteg a dolgom,bármennyire is hiszi bárki,hogy egy otthon ülő vagyok,aki semmit se tesz.

Igenis szerveznem kell a dolgaim,beosztanom az időm,eljárni ide meg oda.

Ha lenne egy jó helyem,akkor utána jöhet minden,nem érdekel.

Ez a pocsékul mutat dolog érdekes.

A munkáltatók is sokszor pocsékul mutatnak,mégis vannak dolgozóik.

Én meg már mennék valami normális helyre.

Mind a 32 fogam megvan,

műtétem sose volt,

büntetlen előéletű vagyok.

Undorítónak tartom,hogy minden ilyen kis adatot le kell írjak(mintha egy gép lennék karakterisztika táblázattal),stb mert különben egy embernek nem minősíthető, egysejtű,agyatlan,értéktelen senki vagyok.

Nem küldhetem el az embereket a pcsbe,mert egy darabig szükséges lesz a dolog.

Nem mindenkinek ugyanolyanok a körülményei.

Ha egy svájci cégtulajdonos fia lennék,biztos hogy nem mondanám,hogy egyik pillanatról a másikra ugrálnom kell.

De nekem ez nem adatott meg.

Nem részletezem jobban a hátrányokat.

Tehát nem vagyok a fejlődés ellen,ha a főnök azt mondaná, hogy tegyem le ezt,meg azt,és áthelyez akkor nem ellenállnék.

2022. febr. 22. 17:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos erettsegi nelkul nem sokra mesz

Nalunk a gyarba akinek nincs erettsegije a legalja munkákat vegzi

2022. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is durván stresszes az életem, de tudom, hogy tanulnom kell, hogy ne alkalmazottként kelljen szpnom alulfizetve. 4 hónap után találtam munkát, félénk kevés a lehetőség, pár db meghirdetett nyugis munka volt ez idő alatt, nyilván nem vettek fel pályakezdőként, mert, hogy még boltos se voltam, azóta már azt is megjártam, a fizetésem pedig magamba fektetem, most kezdek egy tanfolyamot, mellette webprogramozásra fekszem rá. Amíg el nem érem a célom, addig is lehetőségem lesz jobb helyre bejutni.
2022. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek nehéz az élete. Én 8 órás munka mellett tettem le estin az érettségit, nem volt egy leányálom. De megvan. Most másodállást vállaltam a 8 órás munka mellett, hogy meglegyen a jogsim és ne a fizetésemből essen ki, pedig nem keresek olyan szarul. Hulla vagyok, azt sem tudom hogy hívnak. De megyek előre mert muszáj és nem akarok életem végéig egy irodában rohadni.

Szóval jha, senkinek nem egyszerű, de muszáj próbálkozni.


Ott a jófosás, professön stb. De ha beírod a gugliba, hogy milyen melók vannak a környékeden, biztos találsz valamit.

2022. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!