Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is volt már olyan,...

Nektek is volt már olyan, hogy egyedül éreztétek magatokat egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Én most ezt érzem. 2 hónap után sem sikerült beilleszkednem.
2020. febr. 18. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem valami hasonló. Egyedül nem érzem magam, mert nagyon hangosak a kollégák, ami kifejezetten zavar munkában (irodai munka), de mindig egymással kommnikálnak és velem éreztetik, hogy nem vagyok nekik szimpi.


De nem gond, mert magányos farkas vagyok am is. Viszont tényleg nagyon zajosak, amivel állandóan az aurámban vannak.

2020. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak. :D Elmentem szabira és megállás nélkül írtak nekem, izélgettek összevissza. Bezzeg, ha én ínék nekik, akkor a sátán lennék...
2020. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalam is ez van. 3 honapja kezdtem, es ahogy egyre jobban megismerem a kollegakat, egyre idiotabbak.

Ma pl amikor takaritottunk, az egyik no felmosassal kezdte volna, en meg raszoltam, hogy elobb felsopres vagy porszivozas .

Teljesen beporgott, meg sirt is, hogy en a fonok elott szoltam ra, es hogy soha tobbe nem fog nekem segiteni, amit mellesleg nem is kertem.

O volt idiota es a vegen en jottem ki mint a rossz ember.

Es napi szinten elofordulnak ilyenek.

2020. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, zsinórban!


De aztán jött jobb. Szóval nem kell ott ragadni valahol, ahol rosszul érzed magad és inkább kevesebb pénz, de jobb légkör!

2020. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem is mondtam, hogy a pénz is nagyon sz*r :D
2020. febr. 18. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon érdekes, mert a főnök egyelőre meg van velem elégedve. Őt meg mindenki utálja, és talán emiatt is lehetek szálka sokak szemében.
2020. febr. 18. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nem érdekel.
2020. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!