Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az ilyen szintű...

Normális az ilyen szintű kötekedés?

Figyelt kérdés

az egyik erősen túlsúlyos mérnök kolléganőm folyton nüansznyi dolgokba köt bele. pár napja pl. abba, h szerinte túl szélesre hajtogattam össze egy nagy tervet, ami csak nekünk kell, nem küldjük sehova.


nem tudom, lényeges e, de nem vagyok mérnök, csak adminisztrátor (olykor fordító), és igazából mindenkivel hasonlóan viselkedik, főleg vékonyabb emberekkel, különösen nőkkel (én nem hetero férfi vagyok) nagyon kritikus.


azzal nincs bajom, ha reál dolgokban segít, de sokszor pl. angolban is próbál (max. középfokon beszéli), így szinte sosincs igaza angolban, se humán témákan.


egyszer már helyretettem, pár hétig leállította magát, aztán kezdte újra.



2022. febr. 28. 05:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Most azt szeretnéd olvasni, hogy azért csinálja ezt, mert túlsúlyos és irigy a vékonyabb nőkre?

Nem, egyébként nem normális az ilyen szintű kötekedés.

2022. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Na és az miért lényeges, hogy erősen túlsúlyos? Esetleg azért, mert te emiatt beszologatsz neki?
2022. febr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2#


nem szólogatok be neki, jó lenne a kérdésre válaszolni, nem pedig beleképzelni minden baromságot, és arra reagálni.


a túlsúly meg azért lényeges, mert az a tapasztalatom, h kövér nők között jóval több frusztrált van.

2022. febr. 28. 07:19
 4/20 A kérdező kommentje:

hát sokat nem vártam a gyakori népétől, de hát ez eddig eléggé vérszegény...


már az is nagy gondot okoz, h a kérdésre válaszoljanak :S

na mindegy, du még visszanézek, hátha...

2022. febr. 28. 07:20
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ehhez semmi köze a tulsúlynak. Ha ezt próbálod belemagyarázni, hülyeséget csinálsz.

Mindenkinek van egy alaptermészete, amihez sajnos vagy sem, hozzà jön a mindennapi stressz,meg az ilyen-olyan szrok. Miért nem kérdezed inkább meg, mi a baja? Lehet a normális hangnem hiányzik neki. Egy próbát megér. Persze, csak ha tényleg kultúráltan elő tudod adni magad, mert amúgy semmi értelme. Ha pedig nem válik be ez sem, marad a durva helyrerakás.

2022. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
67%
Szimplàn paraszt.
2022. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Nézd arrogáns kérdező, TE kezdted a baromságot azzal, hogy kiemelted, túlsúlyos a kolléganő. Koze nincs a súlyának a stílusához.

A valaszaidbol az jön le, hogy te magad tökéletesnek képzeled, a kolléganőm lenezed és ezt valószínűleg tudatosan vagy sem, de felé is közvetítés. Nagy eséllyel azt kapod tőle vissza, amit te sugárzol felé. Nem "helyre tenni" kellene, hanem elbeszélgetni vele.

2022. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

A 6:42-es vagyok és a 7:20-as válaszodra reagálnék:

"hát sokat nem vártam a gyakori népétől, de hát ez eddig eléggé vérszegény..."

Akkor miért tetted fel itt a kérdést? Jaj, hát tudjuk... reménykedtél benne, hogy vannak itt (hozzád hasonló) értelmes emberek is, de hát...


"már az is nagy gondot okoz, h a kérdésre válaszoljanak :S"

Válaszoltam a kérdésedre.


Gyakori népe:

Szerintem igazából csak egy elcseszett trollal van dolgunk. :D Kijátszotta a túlsúlyos nő és a meleg srác vagyok kártyákat és még kötekedik is.

2022. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Magyarok, mindig a tetetetetete. Hiba ide normális kérdést írni mert jön a sok frusztrált lelakott ősmsmamamut és ízekre szednek.

A kolléganőm ilyen, igaz ő vékony de bssza a csőrit hogy én jól érzem magam a munkahelyemen és azt hiszi ki akarom tudni, pedig eszem ágában sincs, van elég meló mindenkinek, én keccsölni járok be, nem bulizni. Ma lebetegedtem így teszteltem kell, most persze örül,meg kedves üzit is írt 🤣 vannak ilyen emberek.

Azt vedd figyelembe hogy neki saját magával van gondja, az hogy ő kövér N a te hibás, mégis rád vetíti ki. Emiatt ne érezd rosszul magad és az idióta válaszolok miatt sem, nyilván ugyanolyan alacsony formátumú népek mint a kolleganőd.

Nevess az arcába boldogan és szed le mit vergődik. Tudom, nagyon nehéz de látod, leállni nem fog.

2022. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%
*nem a te hibád.
2022. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!