Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt hittem, hogy az egyik...

Azt hittem, hogy az egyik kollégám alkoholt iszik munkavégzés alatt, szóltam a főnöknek, megszondáztatta, és nem volt benne alkohol, viszont a srác megsértődött és bejelentette, hogy felmond mert szerinte ez tiszteletlen volt, ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Kis cégről van szó, és csak őt szondáztatták meg. Az a baj, hogy az egyik szinte legjobb dolgozó a cégnél, a partnerek is imádják, ha elmegy akkor esélytelen, hogy egy ideig pótolva legyen.
2022. febr. 28. 18:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld munka után én is a kocsmába megyek... Apám pultos.
2022. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
Kamu.
2022. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Hallod szerinted ez így emberi és szép dolog volt mószerolni valakit? Ráadásul nem is volt alapja, hisz nem azt itta, de még ha igen, akkor is először beszélek vele hogy dude figy már te mos tiszol? Esetleg rákérdezek, hogy baj van e? Kell e segítség...tudod aki mosottszarnak néz ki az lehet hogy nincs túl jól, pont hiányzik még neki eg ymunkahelyi meghurcolás...


Eleve nagyon megalázó helyzet hogy ksizednek szondáztatni, ebbe hoztad bele nem csoda ha kicsit kivan veled a f/sza, nekem is ki lenne...és igen én is nő vagyok, és a lépésedet egy ovodai árulkodásnak érzem,a helyett hogy megpróbáltál volna empatikusan állni szerencsétlenhez...lehet hog yalkesz, de az konkrétan egy elég nagy probléma, de mint kiderült munkában semmit nem ivott....nem volt jogos a gyanud...

2022. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%
Be ne vegyétek, ilyen buta ember a földön nincs.
2022. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha igaz, akkor egy kis seggnyaló féreg vagy, nem kell ezt ecsetelni. Persze kamu, de ez lenne a helyzet.
2022. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A munkavégzését befolyásolta az hogy - amilyen jelzővel te illetted- mosott szarként nézett ki?

Te kerültél hátrányba emiatt? Érezted az alkohol szagot? (Nyilván nem)

Teremtett bármilyen veszélyes helyzetet az illető?

Téged zavart hogy elvonul? (Ilyen kollégákkal körülvéve monndjuk én sem lennék túl társasági ember..)

Ezen kérdéseket feltetted magadnak mielőtt bemószeroltad, ráadásul teljesen indokolatlanul?

Nem ártana elgondolkozni... Remélem azért megbántad.

2022. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
32%

Átlag magyar nő...

Röhej!

2022. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
Gyökér vagy, te kis ribizli.
2022. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
98%
Fasznak kellett neked vamzerkedni. Inkább dolgoznál, minthogy a picsád mereszted és másokat bámulsz. 😂
2022. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
18%
Találjon el Putyin atombombája te szajha ge*i.
2022. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!