Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kötelező munkaalkalmassági...

A kötelező munkaalkalmassági vizsgálat idejét miért vonják le/miért kéne ledolgozni? Tán én találtam ki hogy menjek?

Figyelt kérdés

Kötelező munkaalkalmassági vizsgálat reggel 9kor nem a cégnél hanem a balfenéken, a város más pontján.

MIvel 8kor kezdenék de 9től volt vizsgálat, a közlekedés meg 1 óra legalább, így ki lehet számolni mikorra értem be a melóhelyre aznap.

11re.


A köv havi bérből hiányzott pénz. Levonták , mert csak 11re értem be 8 helyett.


Na de hát nem általam kitalált, nem általam lefoglalt kötelező orvosi vizsgálat volt!


Már miért vonták ezt le? miért kell(ett volna...) ledolgozni?


Nem én találtam ki!


2022. márc. 5. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10: Ki az az alapítványi iskola fóbiás? Többen is így szoktunk reagálni, ha nem vetted volna észre.

És ne mondd már hogy te nem vágod le, hogy ez az ő kérdése, akár a stílus, akár a koncepció alapján. Persze, majd azonnal kirúgják rendkívülivel, ha megkérdezi, hogy miért vonták le a fizuból. Ezt te tényleg elhiszed?

2022. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindazonáltal, velem meg szokott esni, hogy felteszek egy kérdést itt, és összekevernek Baluval. De teljesen érthetetlen, hogy miért, hiszen reális dolgokról kérdezek, és stílusban sem hajazok rá. De ez a kérdés egyértelműen az övé.
2022. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!