Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamondtam egy munkát,...

Visszamondtam egy munkát, mert nem éreztem magam alkalmasnak rá több szempontból. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Gyorsaság is kellett volna hozzá, többfókuszú munka lett volna. Én szerintem több kritériumnak nem feleltem volna meg. Konyhai kisegítés lett volna, de emellett a kasszába is kellett volna lenni, meg takarítani egy gyorsétteremben. Én meg inkább ilyen nyugdíjas tempóban nyomom. Jól tettem, hogy nemet mondtam rá?

2022. márc. 8. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
30 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Emellett a stresszt is eléggé nehezen viselem.
2022. márc. 8. 11:03
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, nem neked való, igen, tettem ilyet én is és nem bántam meg. Én jártam úgy is, hogy teljesen más volt az állás, mint amit a hirdetésben írtak, ez interjún derült ki, ha a hirdetésben is az van, akkor nem is jelentkeztem volna, és ezt meg is mondtam az interjúztatónak ott helyben, korrekt volt, megértette, egyébként mondta, hogy jelzi majd ezt azoknak, akik a cégnél az álláshirdetéseket kiírják. Nem ellenőriztem utólag, nem éreztem feladatomnak.
2022. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, jól tetted.

#2: nyilván ő sem akarja az idejét olyannal tölteni, aki nem oda való.

2022. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eleve úgy álltam hozzá ehhez a munkához, hogy hosszútávon nem szívesen csináltam volna. Hiszen ismerem önmagamat. Úgy terveztem, hogy 1-2 napot bevállalok, megnézem milyen, de igazából pénzügyileg akkor se lettem volna kinn a vízből. 1-2 nap munkáért meg nem fizetnek annyit, hogy kinn legyek a vízből anyagilag.
2022. márc. 8. 13:08
 5/14 A kérdező kommentje:
4: 2-3 nap után már szenvedtem volna szerintem ezen a helyen.
2022. márc. 8. 13:08
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ezt te tudod csak. Ha pl. nincs mit enned és kell nagyon a pénz akkor gondolom ez nem volt jó döntés. Ha eléldegélsz addig amíg találsz egy jó állást, akkor ok. De nem értem miért jelentkezel olyan munkára ami tudod, hogy nem neked való?
2022. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemet mondtam az interjún. Ha később valamikor meggondolnám magamat és újra jelentkeznék, akkor felvennének engem, vagy elküldenek a francba?
2022. márc. 9. 13:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elküldenének.
2022. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
89%

25 évvel ezelőtt, a Windows 97 korában Alkalmatlannak találtam magam egy munkára. Rendkívül összetett, sokrétű, nagy odafigyelést követelő munkakör volt, és noha sohasem szenvedtem önbizalomhiányban, ettől bizony megrettentem. A főnök beszélt rá, hogy próbáljam meg, aztán, ha nem megy, legfeljebb alsóbb munkakörben folytatom. Négyen voltunk ebben a státuszban, és fél év múlva én voltam a legjobb. Virtuóza lettem a gépnek, és mindenki velem akart dolgozni.

Csak azért mesélem el ezt, hogy lásd, néha nagyon félre tudnak vinni a negatív érzések. Hidd el, semmit sem veszítesz vele, ha megpróbálod.

2022. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
NEM. Életed végén sokkal jobban fognak nyomasztani a kihagyott életlehetőségek, mint a kudarcok. Mi a fészkes fenéért nem próbáltad meg? Az írásodbol lejön, hogy szorongó vagy, ezzel biztos tisztában vagy. Nem tudod mire vagy képes, amíg meg nem próbálod.
2022. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!