Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan diplomás állás, ami...

Van olyan diplomás állás, ami nem jár óriási stresszel, felelőséggel?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#8,10


Sajnálom, hogy ti így élitek ezt meg. Mi 15-en vagyunk takaritókkal együtt egy városi könyvtárban, de egy kolléganő kivételével senki se idegbeteg. Ő is csak azért ilyen, mert nem tudja kezelni a stresszt, és sokszor frusztrált emiatt.

A feldolgozónk se stresszes.


Biztos könyvtára válogatja, de még rendezvénykor se látom, hogy feszült lenne a csapat.

2022. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan állás, ami nem jár stresszel, diplomás, vagy diploma nélkül is, Miért stresszes egy munkahely? Aki nem ismeri eléggé a szakmát az idegesen dolgozik. Nincsenek könnyű vagy nehéz szakmák, stresszes , vagy nagy felelősséggel járó szakmák. Sok munkahelyet kipróbáltam, de csakis azt tartom, ugyanaz az állás egyik embernek nehéz, stresszes, egy másiknak könnyű. Amikor elvállaltam egy állást, előttem senki sem bírta fél évnél tovább. Én is egy néhány hónapig egyfolytában stresszben voltam, de amikor megismertem a munkahely követelményeit, nem cseréltem volna semmiért. A felelősség óriási volt. Én kellett műszakilag vizsgáztatni az 5000 alkalmazottal dolgozó nagy vállalat összes olyan berendezését ami különösen veszélyes volt : emelő berendezéseket (darukat, lifteket, kazánokat, túlnyomással működő tartályokat). A vizsgálat eredményét jegyzőkönyvbe kellett foglalni, ami az én egyedüli aláírásommal érvényes volt, az igazgató is csak tudomásul vételre írta alá. A szöveg is egyértelműen ki kellett fejezze, a berendezés minden szempontból megfelel, és az én felelőségemre engedélyezem a további 2 , 3 . vagy 4 évi működését. A fizetés nem volt nagyobb a többi diplomásokénál. Erdélyi vagyok, ezt a melot 24 évig végeztem.
2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!