Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan kollégával, aki turkál a dolgaim között és el is veszi?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy a kanalamat használta az egyik kollégám, mert elmosatlanul tette vissza a polcomra, folyamatosan tűnik el a teámból, illetve az ásványvízemből. Nem tudom melyik lehet, 5-en dolgozunk recepción. Nincsenek közös dolgok, mindenkinek az van amit be visz magával. Külön tárolásra nincs lehetőség. Nem az zavar hogy elveszi, hanem hogy kérdezés nélkül teszi ezt.

2022. márc. 15. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Venni neki egy kanalat, egy doboz teát, egy ásványvízet, ezeket odaadni nekki egy szatyorba, és mondani, hogy na akkor ezt lehet használnod.
2022. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom melyik lehetett :/
2022. márc. 15. 21:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs. Mindenkinek van birodalma, ahol elpakolhat, tárolhatja a dolgait, szabadon fogyaszthat a saját dolgából.
2022. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig figyelni, amíg megtudod ki az.
2022. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Majd valaki jön itt olyan eszes tanáccsal, hogy tegyél bele hashajtót. Semmiképp ne tedd! Még neked lehet bajod belőle.
2022. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg,hogy legyenek ezek a dolgok közösek,osszátok fel,hogy mikor ki mit visz.

Vagy dobjátok össze a pénzt,valamelyikőtök mindig megveszi.

Ilyen dolgok inkább közösek szoktak lenni a munkahelyen.

2022. márc. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez de gáz.. Figyeld meg ki lehet az, vagy ha van rá lehetőséged vidd haza egy zacsiban a dolgaidat minden munkanap után, aztán reggel vidd vissza, így egész nap felügyelheted. Vagy ha rajossz ki az, mondd meg neki hogy fejezze be mert ez gáz és higiéniátlan is. Neki lesz ciki nem neked
2022. márc. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6os nem szeretnék senkivel egy evőeszközt használni. Meg eleve mindenki más régebb óta van itt. Nekem azt mondták mindenki külön hoz be saját magának dolgokat. Nehogy már én legyek a hibás, mert nem közösek a dolgaink. Meg ha megkérdezi, nyilván adok. De az, hogy valaki sunyi módon, ha nem én dolgozok elszedi a dolgaimat...
2022. márc. 16. 05:22
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

Nyugodtan tegyel bele hashajtot, ha megkerdezik, mondd, h te ugy szereted.

Meglatod, h ki rohangaszik a klotyora.

Amugy mekkora prosztosag mar hasznaltan visszatenni a kanalat...👎

2022. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
9: Aham. Aztán ha emiatt mondjuk az illető súlyos vagy halálos balesetet szenved, mert mondjuk autóvezetés közben tör rá a durva hasmenés, vagy lezuhan a lépcsőn, allergiás rá vagy ilyesmi, akkor a kérdező lesz vád alá helyezve. Lehet tudni ilyen esetekről, amikor egy ugratás végzetes következményekkel járt.
2022. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!