Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mivel foglalkozik es...

Ki mivel foglalkozik es mennyit keres? Szereted a munkad, ugy erzed tehetseges vagy benne es elegedett vagy a karriereddel?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Számvitelen dolgozom, utálom, mint a sz@rt, és a minimumot kapom, szóval még éhen is halnék a fizetésemből, ha egyedül élnék. Sajnos nem tudok váltani, mivel "öreg" vagyok már ahhoz, hogy egy teljesen új szakmát kitanuljak. Középkorúan, zéró tapasztalattal már nem tudnék új munkakörben elhelyezkedni.
2022. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Személyszállítással foglalkozom, iroda+home office hibrid rendszerben dolgozom, a fizetés elfogadható, bár a felelősséggel nincs arányban. Jó vagyok benne, mindent meg tudok oldani, de nem ez az álom munkám.

Nagyon szeretnék egyszer azon a területen elhelyezkedni amire valójában vágyom.

2022. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Data science + programozás leginkább c++ nyelven. Magyar átlagában elég jól keresek, nagyon szeretem a munkám és a munkahelyem is.
2022. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én kis nyomdában dolgozom,és imádom,mert nem hétköznapi meló.Egyaránt ülő és álló,fizikai és szellemi,úgyh fizikálisan és agyilag is állandó edzésben tart.Számomra ez az álommeló,mert állandó délutános vagyok,így sose kell korán kelnem,közel van az otthonomhoz,és a fizu se rossz-mivel saját pecóm van a belvárosban,jól megélek belőle,mert nem kell albit fizetnem.
2022. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bsxy válasza:
Én tanya gazda vagyok, a pénz sz@r alkalmazottként idestova lassan 12 éve havi nettó 50 ezret kapok kp ban zsebre.Szabadság pihenőnap nincs vagyis mindennap meló a pihenés annyi hogy vasárnap 4 óra meló.Eddig sokszor éjszaka is ki kellet mennem mikor a riasztok be kapcsoltak de szereztem pár kamerát azt ha vijjog a kamerákkal át tudom nézni a területet.58 évesként azt hiszem nem is igazán ugrálhatok, majd a sírban ki pihenem magam.
2022. ápr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!