Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a miniszoknya nagyon rövid...

Ez a miniszoknya nagyon rövid munkahelyre?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez túlzás-e vagy még elmegy.

[link]


Front office jellegű munka, de semmi szigorú szabály nincs, csak annyi, hogy fekete alsó, fehér felső legyen rajtunk.


Én valószínű alacsonyabb vagyok, mint a modell a képen, szóval a lábam is rövidebb, így talán kicsit lejjebb ér nekem a szoknya, mint neki.


2022. márc. 20. 21:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
66%
Ez k*rvás??😅 Hagyjuk már, nem láttátok akkor ti még k*rvás szoknyát, ez attól ugyanis messze van. Amúgy azt külön bírom, mikor a nagy pasik itt osztják az észt egy teljesen átlagos szoknyáról, hogy pff milyen k*urvás, közben meg ha az utcán látnak ebben egy jó csajt, a szemük épphogy nem esik ki úgy bámulják….Tisztelet a kivételnek.
2022. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
26%

Ha kipakolod,mit csodálkozol?

Te nem nézel rá egy férfire,aki tetszik neked?

No meg a járgányra,amivel jött...

Az mellékes, attól függetlenül kavarognak neked is a gondolataid,az fix.

Ösztöneid vannak,eszed lehet nem,de akkor is.

2022. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

#32 a járgányra, amivel jött xDDDD Sírok.

Nem, hála istennek én nem egy felszínes ösztönlény vagyok, ellentétben itt az észt osztó pasikákkal. De önmagadat csodásan minősítetted, köszönjük, nem csalódtunk.


A munkahelyi zaklatás pedig olyan munkahelyeken is létezik, ahol a lengébb öltözék tilos. Ha egy pasi vadbarom, akkor nem kell a miniszoknya, anélkül is megtalál, hadd nyugtassak meg mindenkit. És ezzel lezártnak tekintem a kérdést.

2022. márc. 21. 20:55
 34/36 anonim ***** válasza:
59%

Mit pakol ki?! Ebben a szoknyában aztán semmit nem pakol ki senki, mert ez messze nem a pcsavillantós kategória, de itt jegyezném meg, ha az lenne sem jogosítana fel arra, hogy csorgasd rá a nyálad, mint ahogy sok magát pasinak nevező egyed teszi.

Jó hogy már nem azt mondjuk, hogy ha kipakolja vki pl a melleit, akkor meg lehet fogdosni, mert hát ő rakta ki, mit csodálkozik…


De nem baj, a képmutatás meg az álszentkedés legalább megy, a gyk-n nekiállok k*urvázkodni, de amúgy ha élőben látok ebben egy nőt, akkor a szemem majd kiesik a helyéről, de amúgy ejnye milyen k*urvás már. 😀

2022. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
59%
Ez a szoknya tök jó
2022. ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%
Nekem látványként abszolut rendben van.
2022. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!