Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az bunkósag ha felhívok egy...

Az bunkósag ha felhívok egy álláshírdetést, és mikor meghallom a szánalmasan alacsony fizetést, akkor köszönés nélkül rácsapom a munkáltatóra a telefont? Adja a kutyának ezt a fizetést ezt még hozzá szoktam tenni.

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 06:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan bunkóság. Ráadásul nyilván nem az dönt a fizuról, akivel beszélsz, ő csak elmondja.
2022. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezed, ha nem érdekel a véleményünk? Attól még bunkóság, hogy te ezt nem fogadod el.
2022. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

" Már ne is haragudj, de már a Ldl-ben is megadják a 300 ezer plusz fizetést.


Nem tudom te hol élsz.


Nyugodtan nézz utána."


Úgy tudom, a Lidlben kifejezetten jó fizetések vannak, mondjuk szerintem nincs külön árufeltöltő, ott mindenki csinál mindent. Viszont máshol ebben a munkakörben a 180ezer átlagon belül van. Nem azt írtam, hogy el kellene fogadnod, de bunkóság így reagálni.

2022. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bunkó reakció volt, de valószínűleg nem ez volt az első, se az utolsó ilyen tapasztalata az álláshirdetőnek, szóval nem hiszem, hogy különösebben érdekelte volna a reakciód.

Ha visszautasítasz ajánlatokat, ez azt jelzi számomra, hogy megengedheted magadnak, hogy válogass, mert pl jelenleg is van állásod és nem maradsz pénz nélkül, vagy épp nincs állásod, de van egy erősebb tartalékod, vagy a tanulmányaid és munkatapasztalataid alapján egyértelműen jobb ajánlat is várható. Ha egyik sem igaz, akkor nem csak bunkó vagy...

2022. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14.

Igen van munkám, és ebben a munkakörben keresek kétszer ennyit.

Egyáltalán nem jellemző Magyarországon sem már, hogy a sima melós nettó 180 ezret keressen.

180 ezerből a havi számláimat szoktak kifizetni.

2022. márc. 23. 07:17
 16/33 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi ember szerint bunkó f*sz vagy,ideje lenne elfogadni. 🤣
2022. márc. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%
Vagyis megteheted, hogy válogass, illetve, ha nem találsz jobbat, akkor maradhatsz a jelenlegi helyeden. Szerencsés helyzetben vagy, de ettől még a kérdésed csak annyi, hogy bunkó voltál e és a válasz továbbra is, hogy igen. Ha neked ez okés, akkor továbbra is légy bunkó. Senkit se fog igazán meghatni, mert aki bármilyen formában emberekkel dolgozik, hozzá van szokva ehhez a stílushoz. De a viselkedésed, bármilyen is az és bárkire is irányul, csakis rólad árulkodik, téged minősít.
2022. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
96%
Te most valójában dicsekedni jöttél, hogy mennyire kemény csávó vagy, ugye? 😂 Sajnos rossz hírem van, ettől nem leszel kemény, csak tahó.
2022. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
95%

Én nem kapok 180-at, de még 150-et se, és nem csapom rá senkire a telefont ha egy 180-as ajánlattal keres meg!!

Na itt a lehetőség munkáltatók!


3 műszak kizárva...

2022. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
96%

Lidl-ben sem kapod meg a nettó 300 ezret. Illetve úgy kapod meg, hogy odamész, lehúzol 2-3 évet és azután. De a Lidl az olyan hely, hogy egyszerre kell kasszázni, árut feltölteni, felmosni... ott pörögni kell, mint a tornádó.


Ettől függetlenül nettó 180 ezer maximum a rokkantsági nyugdíjon élők közt számít versenyképesnek.

2022. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!