Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek vegyek valami...

Szerintetek vegyek valami ajándékot a szülés előtt álló barátnőmnek az utolsó munkanapjára?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm jövő héten dolgozik utoljára szülés előtt és szeretnék neki venni valami ajándékot, amit megtarthat emlékbe. Nyilván mi fogunk még találkozni, de azért illene valamit még is venni neki.


Ti mit vennétek a helyemben, maximum 10 ezer forint értékben?

Illetve egyáltalán vennétek-e ilyen esetben vagy mivel úgy is látjuk még egymást inkább nem vennétek semmit?



2022. márc. 24. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Én vennék neki mindenképp.
Szerintem felesleges.
Egyéb.. lent részletezem
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép gesztus, én vennék.
2022. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én vennék egyértelműen. Igazából amivel biztosan nem lőhetsz mellé az egy ajándék utalvány valami közeli bababoltba és egy doboz csoki.

Ha viszont ismered annyira és biztosan tudod mi hiányzik neki a babakelengyébe akkor abból választanék. De szerintem az utalvány a legbiztosabb.😊

2022. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!