Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Náthásan, kisebb betegségekkel...

Náthásan, kisebb betegségekkel bementek dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 08:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
19 és 20- igen főni és 1 kolléganő tök függetlenül valszeg családtól elkapta az influenzát, (covid előtt). Lázasak voltak csüt pénteken is de végigdolgozták a napot, nem is csináltak belőle titkot. Kövi hétre mindenki beteg lett, de muszáj volt vinni a dolgokat, úgyhogy váltásban dolgoztunk. Én sem voltam jól már az első nap, tudtam ,hogy lázas vagyok, de ha már benn voltam dolgoztam. Most persze kicsit náthásan is fenn van a maszk egész nap.
2022. márc. 26. 10:10
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

#21 de mondta ezt neked bárki, hogy menj be vagy kirúgnak? ezt ti csináljátok magatoknak.


amúgy főnöknek is meglehetne mondani, hogy ne jöjjön be ha fertőző beteg.


ez az egész egy borzasztó céges kultúra. ráasául azt sem hiszem el, hogy nagyobb a teljesítmény egy ilyen cégnél.

2022. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem lettem volna kirúgva, csak lelkiismeretből ment be mindenki ez igaz
2022. márc. 26. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!