Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az angolokról mi a véleményetek?

Az angolokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem itt mindenki idegbetegnek, agybajosnak tűnik. Gyorsan berágnak, besértődnek.
2022. márc. 29. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Akkor elöször nézz tükörbe!
2022. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez már a sokadik angol utáló kérdésed, nem gondolod, hogy esetleg veled van a baj? Sokkal valószínűbbnek tűnik, én is hamar megharagudnék egy bevándorlóra, aki állandóan az én kultúrámat és társadalmamat szidja, de azért a munka az kéne neki.
2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint az autópályás vicc - nem egy valaki jön szembe, hanem MINDENKI!


Erre is ez érvényes!

2022. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, angol fórumon meg jönnek a kérdezöre vonatkozó kérdések, hogy van egy idióta, aki nem beszél angolul, hiába magyarázok el neki valamit akár 100-szor is, csak néz értelmetlenül, fel tudnék töle reobbanni. Mit javasoltok, hogy ne vágjam egyszer hozzá a szerszámot???
2022. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hm, egyik varázsgömbje sem működik ma jól :D De azért értékelem a próbálkozást.


Tehát, akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba.


Nem osztogatom az angolokat ki a kultúrájukat illetően. Egyszerű munkahelyi interakciókról van szó, munkavégzéssel kapcsolatos. Nem igénylem ilyen emberek társaságát, barátságát, ezért nem is keresem azt.


Ugyanakkor az angolom perfekt és szellemi munkát végzek.

2022. márc. 29. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem rossz helyen vagy akkor.

Az angolok is epp olyanok, mint barmelyik masik nemzet. Vannak normalisak es kevesbe normalisak.


Bar azert javaslok egy kis onreflexiot is, nem-e te csinalsz vmit rosszul, amivel kivaltod.

2022. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Nem tudom, lehet alapból irritáló a lényem, külsőm, viselkedésem. Nem tudom.

2022. márc. 29. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerlek, s egyaltalan nem tamado dzandekkal irtam.

Sokszor nem latjuk, h mi magunk mit hibazunk, csak a reakciokon lepodunk meg.

Legutobbi munkahelyemen elkovettem tudatlanul csomo dolgot, ami miatt nehezen ment a beilleszkedes. Mondjuk a csapat is szar volt. Azota eljottem, igyekszem nem elkovetni a hibakat ujra.

Megeri neha magunkba nezni, megprobalni kulso szemlelokent nezni magunkra.

2022. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


Igen, de nem csak velem szemben ilyen idegbetegek, hanem úgy általában. Ahogy látom egymással is. Az ha én szólok hozzájuk, esetleg szívességet kérek a munkahelyen, vagy megkérem végezze el ezt és ezt a feladatot akkor elkezdenek remegni, fejük kivörösdik, és gyakran ki is fakadnak, kiabálnak, és lehordanak mindennek. Pedig nekem nem ez a stílusom, is mivel introverált vagyok nagyon ritkán szólok hozzájuk, tehát nem tudom mivel váltom ezt ki.

2022. márc. 29. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Az itteni stílusod alapján szerintem a viselkedéseddel és a megnyilvánulásoddal lesz a probléma. Kifejezetten önteltnek és gyűlölködőnek tűnsz.
2022. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!