Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találtatok meg az álom...

Hogy találtatok meg az álom munkátokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit szeretnék dolgozni, további éveimben csinálni. Ti hogy találtatok meg ezt? Pontosan most mit csináltok, előtte mit csináltatok ha csak később lett meg?

2022. márc. 30. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves koromig volt vagy 10 munkahelyem. Mindent kipróbáltam már, talán csak K...rva nem voltam még soha :) valamelyikben csak megláttam a fantáziát, hogy "na igen, ezen az irányon akarok tovább menni. Nem feltétlen AZ a munka tetszett, de onnan már volt kiindulási pontom, ahonnan megtaláltam a végső munkahelyem.
2022. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 szabad tudni mi az?
2022. márc. 30. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, ahogy az első válaszoló, én is nagyon nagyon sok helyet kipróbáltam, ha nem tetszett már kerestem is a következőt, volt, ahol csak egy hónapot dolgoztam, mert annyira nem tetszett. És hiába gondoltak már rólam bármit is, akkor is továbbra is kiléptem, ha nem az volt, amit kerestem, így végül a sokadik munkahelyem után rátaláltam az igazira.
2022. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


sofőr lettem (nemzetközi, de nem kamion, csak kisteher).

2022. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 mi lett az igazi?


#1,#4 sok sikert és jó munkát, remélem most nem vezetés közben irtál:D

2022. márc. 30. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Elkezdtem egy szakot, ami a legjobban tetszett az alapján, amiben jó voltam középiskolában, aztán az egyik alapozó tárgyamon foglalkoztunk olyasmivel, amibe teljesen beleszerettem. Megnéztem a minket oktató tanárom önéletrajzát, hogy ő milyen végzettséggel csinálja ezt, majd leadtam a jelentkezésem utolsó évben arra a szakra is. 🤷‍♀️ Utána már adta magát a helyzet, hogy milyen irányban keressek állást az érdeklődésemnek és kompetenciámnak megfelelően. Eleinte más területen dolgoztam (a szakmán belül, de más poziban), aztán mikor a második szakon végzős voltam, felkerestem olyan cégeket, akik az adott területen mozogtak, hogy érdekel a téma, ezt és ezt tudom, ha érdekes az önéletrajzom nekik, a válaszukat megköszönném.


Aztán az egyik hely visszajelzett, beszéltünk, mondták, hogy csinálhatom ott a szakmai gyakorlatom és utána már sínen voltam.

2022. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 mit csinálsz pontosan, ha szabad tudni?
2022. márc. 30. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Az álom munka talált meg engem, egy fejvadászon keresztül. Azóta is áldom azt a jóembert :)
2022. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 mit dolgozol?
2022. márc. 31. 07:37
 10/10 after stroke ***** válasza:
100%
Véletlenül. Biciklizésből tartottam hazafelé, és puszta brahiból megálltam a cég bejáratánál. A portástól (akkoriban még volt ilyen) megkérdeztem, nincs-e pl targoncás felvétel. Azt mondta, nincs, de ha lenne érettségim, tudna valamit ajánlani. Mondtam, az bőven megvan. Telefonált, kijött a későbbi főnököm, megtetszettünk egymásnak, bevitt, és elmondta, mi lenne a feladatom.
2022. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!