Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szóba kerül hogy külföldön...

Ha szóba kerül hogy külföldön dolgozom időről időre (és nem azért mert itthon ne lenne meló...) akkor miért kezdenek egyesek azonnal okádni ? Hazaáruló idegenszívű nem kellesz maradj is kinnn

Figyelt kérdés

Voltaképp mindig amikor ilyet hallok megveregetem a saját vállam hogy JÓL döntöttem, hogy kimentem és HÜLYE vagyok hogy néha hazajövök.

Csak az idős szülők miatt egyébként.


2022. márc. 31. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom

Én is kint dolgozom, az Unokahugom is külföldön él, anyum is kiköltözött, de nekem az évek alatt még senkisem dumált ilyeneket

Mindenkitől inkább azt hallgatom, hogy jól tettem ,hogy kimentem, itt nem lehet megélni stbstb

2022. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem valszeg irigységből, amiért te tudsz pénzt keresni, azok meg itthon dolgoznak éhbérért... Ne félj, ha egyszer felajánlanád, hogy segítesz nekik, elintézed a munkát, csak menniük kell, rögtön a seggedben lennének :D jól teszed amúgy, szerintem, valószínűleg jobban keresel.
2022. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Csak az aljanép csinálja.

Én pl. megválogatom a társaságom. Mindig hól érzem magam, amikor meglátogatom a sporttársakat egy otthoni edzőtábor keretein belül.

Max. itt a fórumon mosogatófiúznak le. 🤣

2022. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert irigyek. Ne hidd, hogy a nagy hazaszeretet diktálja ezeket a szövegeket. Egyedül az, hogy te jobban kereshetsz, szabad vagy és jó esetben tudsz idegen nyelvet. Illetve volt bátorságod elindulni a nagyvilágba.
2022. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátaim már külföldön élnek. Engem nem zavar, mármint olyan szempontból igen, hogy így ritkábban találkozunk évente kétszer jó esetben amúgy online tartjuk a kapcsolatot, de nem gondolok róluk rosszat meg hogy hazaárulók.


Nem mindenki olyan, mint a kérdésben írtad. Rólad sem gondolok semmit, ott élj, dolgozz ahol szeretsz lenni és neked megfelelő.

2022. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Irigység. Itt az oldalon is jellemző. Facebookon, kommentszekciókban meg aztán főleg.
2022. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!