Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már, hogy úgy keresték...

Volt már, hogy úgy keresték az utódotokat a munkahelyeteken, hogy még ott dolgoztatok?

Figyelt kérdés

Velem pont ez történik. Egy hétig beteg voltam, így kiírt az orvos, de látom már felrakták az álláshirdetést, hogy keresnek pont olyan pozicióba embert, mint amilyenben én is vagyok, úgy tűnik az volt az utolsó csepp a pohárban, hogy még beteg is merek lenni.

Ha nagyon naív lennék, hihetném, hogy bővíteni akarnak, de mivel pont a betegszabim alatt tették ki, és pont akkor, amikor már cak 3 hét van a próbaidőből, így szinte biztos, hogy utolsó nap közlik majd, hogy viszlát, addigra pont találnak majd valakit.

Kiváncsi leszek hétfőn, ha visszamegyek, gondolom egy szót nem fog senki szólni erről. Nem vagyok tökéletes munkaerő, volt, hogy kellett javítani a munkámon, de eleve azért mentem oda, hogy tanuljak és nem gondolnám, hogy ilyen aljas kirugást érdemelnék. Ha lenne kis gerinc bennük, akkor már hétfőn elküldenének, nem megvárni az utolsó napot és villámcsapásként közölni, hogy ki vagyok rugva.

Ügyvédi irodában dolgozom (már csak dolgoztam inkább), nálunk az egyetem semmire nem tanít meg, minden gyakorlati dolgot ott tanul meg az ember, amikor már dolgozik, így elég nehéz mindent is tudni 100%-osan egy pályakezdőnek. Azt meg végképp nem értem, hogy egy betegszabi miért ekkora csapás nekik, mintha tehetnék róla, hogy közel 40 fokos lázam volt.



2022. ápr. 1. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen. Próbaidő alatt küldtek el mondvacsinált kifogásokkal, hogy nem elég jó a munkám (ahányszor segítséget akartam kérni, kérdezni bármiben, az volt a válasz, hogy most nem érünk rá), pedig csak a főnökasszonynak, egy elvált, hisztis p*csának, akit minden faszija megcsalt, mert olyan elviselhetetlen volt, meg a kis kedvenckéje számára nem voltam szimpatikus, mert nem nyaltam a s*ggüket.

Másnap már más ült a helyemen, mint később megtudtam egy volt kollégámtól, tehát már megvolt a jelölt, mert az nem az a szék volt, amibe egyszeribe másik embert találni, mint egy cba kasszást...


Visszagondolva végülis nem is baj, mert iszonyat volt a légkör pár spicli xarkeverő miatt. Most 1000x jobb helyen vagyok.

2022. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Főnök autóját össze kell karcolni
2022. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!