Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma megyek munka megbeszélésre,...

Ma megyek munka megbeszélésre, de nagyon félek, mi van ha leégetem magam?

Figyelt kérdés
Szociális szorongásom van évek óta, mindig ha tartósabb helyre kell mennem, bepánikolok és már szkenáriókat képezelek el hogy pl.elkezdenek kipécézni és kiközösítenek mint a suliban, öltözőben kibeszélnek, egyedül fogok lenni ebédszünetben és kínos csend lesz ahogy eszek épp. Már ha embere közé megyek szorongást okoz nálam, rá tesz hogy produkálnom kell magam és bemutatkoznom, úgy hogy alig van tapasztalatom és kb újonc leszek ott egy össze szokott társaságban. Voltam interjúkon már, dolgoztam is de mindig keveset, féltem és kiléptem inkább. Mielőtt elindulok, van hogy azon agyalok hogy mégse kéne menni, de így nem lesz pénzem se munkám. Amit egy ideje húzokm halasztok...Sokszor említik,hogy csendes vagyok mert látszik de ezen nem tudok változatni főleg új helyen. Hogy nyugodjak le, hogy vegyem rá magam, hogy elinduljak egyáltalán? Már aznap siznte egyből hívtak ahogy jelentkeztem ami meglepett mert rikta hogy ilyen gyorsan jeleznek. Meg ha megkérdezik, miért jelentkezett erre az állásra, mindig azt mondom hogy hát mert érdekesnek találtam, de gondolom ennél többet várnak de kb ez az ok és az hogy kell munka :/..24L vagyok.

2022. márc. 29. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, ha leégeted magad? Hát semmi. Akkor leégsz, de ha annyira béna leszel, akkor úgyse vesznek fel, nem látod őket többé.

A miért jelentkeztél az állásra kérdésre nyugodtan mondhatsz triviális dolgokat is: közel van, el tudod magad képzelni ott hosszútávon, ilyesmi bullshiteket.

2022. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivetelesen kocsog emberek, de a kollegak jo resze altalaban nem ilyen. En is tudok kocsog lenni, de az ujak altalaban erdekelnek, kivancsi vagyok rajuk, akkor is ha csendes, inkabb legyen valaki fura, de alljon ugy a munkahoz, mint akit erdekel, mint hogy egy nagyon extrovertalt valaki legyen aki az elejetol leszarja a melot es csak a haverkodassal foglalkozik.

Egyebkent probalj a sracokkal baratkozni, altalaban sokkal nyitottabbak es elfogadobbak, mint a noi kollegak.

2022. márc. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, mint Te, de egy állandó munkahellyel, ahol jó a környezet ez elmúlik és soha többé nem fogod ezt az érzést érezni. Ha akarsz beszélgetni írj, mesélhetek én is, hogy milyen hülyeségek voltak velem ezek a szorongások miatt. :D De tökre értelmetlen volt mindig pánikolni ...


Amúgy meg menj el interjúra (ha még nem történt meg), veszíteni valód nincs. Vedd úgy, mint egy tréninget. Aztán maximum felvesznek. Mi lesz akkor? Van próbaidő mindig, az azért van, hogy lásd akarod-e csinálni és a munkáltató is lássa, hogyan állsz hozzá és hogyan csinálod. Azalatt az idő alatt bármikor foghatod magadat és felmondhatsz, ha nem tetszik.


Szoktam interjúztatni néha, én azt a kérdést fel sem teszem, hogy miért jelentkezett ide. Értelemszerűen azért, mert kell az embereknek a pénz, a munka és a bejelentés a TB miatt. :D


Amúgy meg, ha megkérdezik, ez sokszor tipikus HR kérdés, aki nem is szakmabeli -, de simán lehet rá válaszolni, hogy fejlődni és tanulni szeretnél, mert igazából, ha olyan munkakörben van valaki, akkor bizony többet tanul, mint a suliban. :)


----


ui.: Ha elmentél és végeztél, majd írd le a tapasztalataid, és hogy mi volt. :)

2022. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!