Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt amikor megálázva...

Milyen volt amikor megálázva éreztétek magatokat? Hogyan kezeltétek a helyzetet? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy ez csúnya de vissza aláztam durván akkor mikor a legkevésbé sem számított rá
2022. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbbször szégyellem magam, szenvedek, tudom, hogy a másik ember viselkedése a helytelen, de megvédeni nem tudom magam. Esetleg otthagyom a helyzetet mérlegelés után. Akár az adott illetőt, ha megtehetem, nem megyek a közelébe, kerülöm, nem beszélgetek vele, vagy egy egész munkahelyet. Szóval inkább elkerülő módon. És persze néha asszertíven. Jeleztem, hogy megbántott stb. Általában jó visszajelzések jöttek (elnézéskérés), szóval igazából csinálhatnám gyakrabban is. Mégis nehéz, nagy konfliktuskerülő vagyok.
2022. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem magamra ezeket es ugyanazt csinalom, mint az elso, ha alkalom adodik ra. Nem azt mondom, hogy direkt kocsog vagyok, de nem hagyom magam. Egyebkent en is elkerulom ezeket az embereket, de nem felelembol, inkabb szanom oket, meg eleve a toxikus embereket ignoralom minden szinten. Nekem nincs szuksegem masok nyomorara.
2022. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ideges lettem és bosszút álltam. A motorján az ülést felvágtam (nem volt kamera, és tuti csak később vette észre úgy vágtam) , a kajájába beleköptem
2022. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A munkahelyem kis cég. nem vagyunk még 20an se mindenki tud mindent.


Évről évre decemberben emelést kap mindenki (jan 1-től).


Ez így megy 4 éve.

1 ember marad ki évről évre.

ÉN.


Én 4 éve (idén már 5 éve...) nem kaptam egy fillér emelést se....

Csak én egyedül.

Na elég jó szégyenítés?

2022. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Beszéltem a főnökkel erről és megmondta hogy "hát nézd. keress máss helyet" és rám b ---szta az ajtót.
2022. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A megalázás súlyosságától függően szégyellem magam, legszívesebben eltűnnék mindenki szeme elől, és bármennyire tisztában vagyok azzal, hogy nem bennem van a hiba, nem tudok magamért kellően kiállni. Nagyon konfliktuskerülő vagyok én is, szóval ezek után nem lesz meglepő, hogy magát az embert, illetve a helyszínt is kerülöm utána még egy jó darabig. Esetleg a szemtanúkat is.

Párszor azért szerencsére mégis akadt arra példa, hogy sikeresen kiálltam magamért és én kerültem ki jól a helyzetből. Nem volt egyszerű, és szinte mindig volt benne veszekedés, de a végére mégis megérte- még ha közben nem is úgy tűnt.

2022. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!