Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért találnak ki és terjeszte...

Miért találnak ki és terjesztenek valakiről a kollégái teljesen alaptalan, rosszindulatú dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért csinálják ezt. Én például nem szoktam foglalkozni másokkal, pláne nem találok ki senkiről semmit. Magamról viszont néha olyanokat hallok vissza, hogy kedvem sincs bemenni dolgozni. Kikezdtek már azzal, hogy bepróbálkozok minden férfinál, hogy éheztetem magam, hogy csak azért van diplomám, mert nem kellett nyelvvizsga és hasonló hülyeségek...

Mi a jó ebben?

28/n


2022. ápr. 5. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy féltik a poziciójukat, vagy csak szimplán nem vagy nekik szimpatikus és ilyen gyerekes megoldással próbálnak kikezdeni. 41/F
2022. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Vagy szép vagy, csinos vagy, és irigyek. Gondolom nők között vagy.
2022. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1: Nincs mit félteni, ez nem olyan hely.

2: Nők is, férfiak is.

2022. ápr. 5. 10:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én irigységre gondolok.
2022. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha hallod hogy épp ilyeneket mondanak, próbáld meg, hogy ráteszel egy jó nagy lapáttal, hogy észrevegyék milyen gyerekes, amit csinálnak.


Pl.:

- minden férfinak bepróbálkozik..

Te: - az még semmi, a nőknél kétszer is be szoktam, mert nem adják könnyen magukat!


- éhezteti magát.

Te: - ha tudnád, hogy ilyen albérlet árak mellett csak egy 6nm-es spájzot bérlek. Muszáj összezsugorodnom, hogy ne legyen konfliktusom a vasalódeszka lakótársammal!


-csak az azért van diplomája, mert nem kellett nyelvvizsgázni

Te: - igen, kész szerencse igaz?

Sőt, még a NASA űrkutató professzori is vagyok, mert pont ebben az évben volt az is, hogy nem kérték bemutatni hozzá OKJ bizonyítványt.



Nekem ez vált be az előző munkahelyemen. Rá is untak, mert mindig kitaláltam egy nagyobb bullshitet :)

2022. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szemembe nem mondják, csak a hátam mögött.
2022. ápr. 5. 10:19
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem köti le őket eléggé a napi szintű munkájuk és marad idejük, energiájuk arra, hogy mások életében, zsebében kotorásszanak könyékig.
2022. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7: Én ezt értem, csak azt nem, hogy mire jó ez. És miért mindig engem kezdenek ki... Másokról is pletykálnak néha persze, de nem ennyit és nem ennyire rosszindulatúan.
2022. ápr. 5. 12:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te szúrod legjobban a szemüket.
2022. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Jó, de miért? Semmi rosszat nem tettem senkivel.
2022. ápr. 5. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!