Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért találnak ki és terjeszte...

Miért találnak ki és terjesztenek valakiről a kollégái teljesen alaptalan, rosszindulatú dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért csinálják ezt. Én például nem szoktam foglalkozni másokkal, pláne nem találok ki senkiről semmit. Magamról viszont néha olyanokat hallok vissza, hogy kedvem sincs bemenni dolgozni. Kikezdtek már azzal, hogy bepróbálkozok minden férfinál, hogy éheztetem magam, hogy csak azért van diplomám, mert nem kellett nyelvvizsga és hasonló hülyeségek...

Mi a jó ebben?

28/n


2022. ápr. 5. 09:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert észlelik, hogy nem vagy közömbös a f@szságukra! "Üvegtábla" effekt, "póker-arc", - fél év alatt szakadnak...
2022. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11: Pedig nem mutatom előttük, úgyhogy szerintem nem látnak rajtam semmit. Csak belül élem meg rosszul.
2022. ápr. 5. 12:45
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamit rosszul csinálsz, mert az ügyeletes ge@ik megérzik, hogy ki az akire érdemes rászállniuk!
2022. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy "szuper intelligens" kollégám, aki próbálkozott 3-4 napon keresztül, hogy álpoénokkal fogást keressen rajtam. Mivel működött a "póker-arc", az ötödik naptól feladta a kísérletezést. Ennyi!
2022. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14: Mint írtam, itt nem szemtől szembe csinálják. Ezeket a dolgokat úgy hallom vissza olyantól, aki tudja, hogy hülyeség, amiket beszélnek.
2022. ápr. 5. 12:54
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Mint írtam, látszik rajtad, hogy foglalkozol vele! PONT!
2022. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
Ó velem is ugyanez van. Nekem is az a baj hogy nem tudok megválaszolni mert csak vissza hallom innen onnan. Biztos unatkoznak a dohányzóban. Aki nem mer elém állni az elméleteivel az egy paraszt.
2022. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanazt kérdezem, amit hasonló kérdések alatt szoktam: ki mondja vissza neked ezeket, honnan tudod a hátad mögött terjesztett dolgokat? Mit gondolsz a visszamondóról, örülsz, hogy ezeket tőle megtudod, előre viszi az életed? Én szarházinak tartom az ilyen embereket, nem segítőnek. Mi a szándéka, miért teszi? Ha te hallasz valakiről valamit, szintén sietsz visszamondani neki?

Ha megtudod, ezt és ezt pletykálják rólad, futsz az állítólagos pletykálóhoz és számon kéred rajta? Mi az eredmény? Ugyanezt esetleg a két embert szembesítve?

Ha nem ezt teszed, miért nem?

2022. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Vagy olyan mondja vissza, aki nem akarja elhinni és rákérdez igaz-e, vagy olyan, akivel nagyon jóban vagyok. Én nem mondom vissza, ha valakiről rosszat hallok, általában úgyis tudom, mi van a háttérben, illetve csak elraktározom az infót, de nem keverek. Nagyon-nagyon ritka esetben teszek kivételt.

Többször volt, hogy számonkértem azt, aki valamilyen pletykát terjesztett rólam, de eredménye sosem volt. Aki ennyire rosszindulatú, az tapasztalataim szerint nem áll le.

2022. ápr. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!