Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki így "elmenni nagydolgot...

Ciki így "elmenni nagydolgot intézni"?

Figyelt kérdés
Fodrász vagyok, saját szalonom van, egyik női kuncsaftom hajfestése közben elmentem, vagyis el kellett mennem a mosdóba, sajnos kicsit tovább tartott mint gondoltam (5-10 perc). Menstruációkor sajnos nálam inkább a nehezebb székelés a jellemzőbb. Bennetek vendégként emiatt lenne rossz érzés vagy szemet hunynátok felette? (24/N)

2022. ápr. 5. 18:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

Azt gondolom, hogy emberek vagyunk, és nem gépek. Ha kezet mostál utána, elnézést kértél előtte-utána, hogy most neked fontos dolgod volt, akkor meg kell értenie mindenkinek.

Nyugi:).

2022. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem zavarna.


A fodrászomhoz vagy 8 éve járok, a szarásról is simán beszélünk velük, ha úgy van. :D

2022. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
51%
Uramisten, nem szivatultetes volt!!!
2022. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
32%
Te még jó helyzetben vagy mert a saját szalonod, nem alkalmazott vagy és nem is hallgató. Nekem is menstruaciókor nehezen megy és szörnyű érzés hogy fáj a hasam is meg hátul is... legszivesebben elmnennék űríteni de 1,5 óra egy óra azon imátkozom h kibirjam majd jön a 10p szünet amikor eljutok a mosdóba de 8 budi van egymás mellett szokásos 10-en bent vannak ott se tudod elengedni magad jön a következő 1,5 óra szenvedes ...
2022. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%
Igazságtalan, de tény, hogy jobb nem rendszert csinálni ebből. Fodrászként nem csak a művedet értékesíted, hanem a szalonod hangulatát is. Az ember szereti megélni, hogy foglalkoznak vele miközben pihenhet. Tedd a szívedre a kezed, nem szívesebben ülsz be egy olyan helyre, ahol folyamatosan figyelnek rád és kedvesek veled? Igazságtalan, de lehet, hogy a vendéged rosszul érzi magát attól, hogy magára hagytad, még ha nem is tudatosan. Átpártol egy nálad tehetségtelenebb fodrászhoz, mert nála jobb a hangulat. A bizalmukat nem csak a szaktudásoddal kell kiérdemelned. Sajnálatos, de ez van. Szükséged lesz egy kis vendégközpontú gondolkodásra, ha azt akarod, hogy szárnyaljon az üzleted. Emberekkel dolgozol, a saját érdekedben ne engedj meg magadnak ilyet. Ismered a szervezeted, gondoskodj arról, hogy a nőies napokon reggel, vagy előző nap este túl ess a nehéz dolgon. Te dikáld az életritmusod. (Kávé tud segíteni.)
2022. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
54%

#25 több szempontból sem értek veled egyet

1."Tedd a szívedre a kezed, nem szívesebben ülsz be egy olyan helyre, ahol folyamatosan figyelnek rád és kedvesek veled?" -> Az én kozmetikusom van hogy kimegy a családjával telefonálni nem sos telefon csak jajj hogy van a gyerek? ( mert épp apucira hagyta 2 óráig), engem nem zavar sőt... van hogy még jól is esik hogy végre "nem kell" trécselni 10-15 percre magam lehet a gondolataimmal, ...

2."Szükséged lesz egy kis vendégközpontú gondolkodásra, ha azt akarod, hogy szárnyaljon az üzleted"-> leírta, hogy kuncsaft tehát nem először volt nála a vendég, miért ne tehetné meg hogy elmegy mosdóba, ha úgy alakul? most a körmösömet tudom felhozni, volt olyan eset hogy mondta h tele hamburgerezte magát ég a gyomra kigombolt nadrággal dolgozott ...még gyógyszert is adtam neki mert volt nálam (kérdező e miatt ne érezd feszélyezve magad!)

3."Ismered a szervezeted, gondoskodj arról, hogy a nőies napokon reggel, vagy előző nap este túl ess a nehéz dolgon. Te dikáld az életritmusod" -> na ezt meg konkrétan felháborítónak tartom!! nekem pl. van hogy hiába ülök reggel 6-kor wc-re kávé után is ott ülök egy fél órát nem történik semmi, de rendszerint amint beérek suliba 8-kor egyből tudnék menni... és itthon is mindig 8-9 óra magasságában jön rám, arról meg pont nem tehet h menstruáció közben úgy görcsöl a hasa h közben mást is el kéne intéznie, hiába előtte este vagy akár reggel elment a mosdóba.

2022. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
58%
A saját példáid esetêben igazad van. Én általánosságban írtam. Ha háborogni akarsz, háborogj. Nem mondom, hogy ideális megoldás de a világ sem ideális. Azért megkérdezném 10 múlva a kérdezőt, akkor már tapasztalt vállalkozóként, hogyan látja a dolgokat.
2022. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
35%

#27 ebben semmi háborgás nincs szimplán vélemények/ tapasztalatok

én másképp gondolom

2022. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
60%
szerintem simán belefér. inkább, minthogy összef0sd magad ott előttem, az sokkal kellemetlenebb lenne.
2022. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen okés. El kellett menned, nem tehetsz róla. Az pedig nem egészséges ha tartogatod. Vagy esetleg elkezdesz kapkodni mert a figyelmed a nagydologtól görcsölő hasadra terelődik, ahelyett hogy a vendéggel törődnék. Jól cselekedtél, nem kell aggódnod😁
2022. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!