Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ideje munkahelyet váltanom?

Ideje munkahelyet váltanom?

Figyelt kérdés

Jelenleg teljes home officeban dolgozok egy kis magyar cégnél pesten. Tavaly év végén brutál sok melót a nyakamba aggattak, amiért volt ígérgetve fizuemelés is. Idén nagyobb felelősséget kaptam a munkakörömbe és mindezekért a honorárium 0,04% fizetésemelés volt. Igen, nem elírás! A fizetésem még így sem éri el a 250et sem nettóban. Ráadásul módosulni fog a munkaköröm úgy, hogy egy olyan szakmába is bele kellene tanulnom, amihez most csak egy kicsit értek.

Tavalyi évben elvégeztem egy képzést, hogy ha mindem kötél szakad, akkor vállalkozóként, majd azzal próbálkozok. Közben rájöttem, hogy vállalkozóként még nem biztos, hogy megállnám a helyem. Viszont ezzel a képzéssel lehetőségem van más szakmában állást találni. Ezen a területen egy nettó 50 ezer plusz benne lehet, a mostani fizumhoz képest, de ott a legtöbb helyen nincs home office. Nagyon őrlődök most ezen. Nem tudom mi lenne a helyes.


2022. ápr. 10. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben váltanék még akkor is, ha bejárós lenne utána
2022. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
sok helyen kezdik visszaállítani a home officet, irodai jelenlétre. Covid előtt is kiíbrtad, hogy be kell járni. Én inkább lépnék, beadnám a jelentkezésemet több helyre. Lehet hogy néhány év múlva megint váltasz, de akkor már olyan helyre, ahol megint van HO lehetőség.
2022. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a legtöbb helyen nincs, de pár helyen biztos, hogy van.
2022. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!