Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Középkorú munkavállalóknak...

Középkorú munkavállalóknak kell tartania a fiataloktól?

Figyelt kérdés

20 éve dolgozom egy cégnél, úgy gondolom, mindig van mit tanulnom, van hova fejlődni, Nagyon jók a visszajelzések a vezetőség részéről is idáig. De jönnek az új munkaerők: fiatalok, tele energiával, friss tudással, diplomával, több nyelven beszélnek és én mint egy kis porszem, úgy érzem magam. Hiába a tapasztalat, a sok gyakorlat, nem beszélünk egy nyelvet. Sem tisztelet, sem elhivatottság nincs, csak a pénz hajszolása és a karrier mindenek felett.

Néha annyi ilyen túltanult jelentkezik a helyemre, hogy már felmerült bennem, nem jobban megérné őket kifizetni, akik amúgy is jönnek-mennek, gyorsan betanulnak, mint engem ennyi év után? Elbizonytalanodtam, mert rosszul esik ez a fajta "kirekesztés" a saját, 18 éves korom óta szeretett munkahelyen, ahol már annyi ember cserélődött az évek során. Ez elég speciális munka, ezért sem szeretném kiírni, de én már közel 40 évesen egy érettségivel nem tudnék máshol elhelyezkedni.


2022. ápr. 19. 22:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%

"Munkaidőben sírni, hogy kevés a fizetés érdkes dolog."


Azt te honnan veszed hogy én per pill munkaidőben vagyok elárulod? szabadság betegállomány HO éjszakai műszak rendkívüli munkarend-elárulod honnan veszed hogy munkaidőben vagyok?

2022. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordult a fejemben, hogy van aki a szabadidejét gyakorizása fordítja.
2022. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichológusnak tanultam. Iskolapszichológus kellhet mindenhova bármikor kb., de nettó 160-ért nem érte volna meg 5 évet egyetemre járnom. Most HR-ben dolgozom és nettó 300 felett vagyok, igaz nem dolgozom a szakmámban, de nem is panaszkodom. Komolyan nem értem, minek erőltetni a köziget, ha még problémát is okoz a bértábla. Aki teheti menekül onnan, ha van esze.
2022. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!