Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan,hogy egy alkalmazott...

Van olyan,hogy egy alkalmazott zsarolja valamivel a főnökét?

Figyelt kérdés
Tudtuk ilyen sztorikat?Légyszi írjátok le!

2022. ápr. 22. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyilvánosan nem célszerű ilyet kiírni sehova, még akkor sem, ha az oldal elvileg anonim.

Nyilván van ilyen. (Nekem ilyen még nem volt.)

Az zsarolható, aki maga is elkövetett valamit, ami -akár jogilag, akár szakmailag, akár esetleg erkölcsileg-etikailag (vagy mindhárom egyszerre) - nem csont nélküli, és lehet benne hibát találni, és ezt X tudja az emberről, sokan mások meg nem.

A zsarolás tárgya (ha nem teszed ezt meg azt, elmondom ennek meg annak) abban a pillanatban eloszlik, ha az illető coming-outol.

2022. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ááá, sose történt még ilyen az idők folyamán...
2022. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a határokat nem ismeri a munkáltató, akkor honnan fogja tudni, hogy károk keletkeztek? Ha egy eszközként tekint az emberre, akkor mi lesz akkor, ha bármit csinál azzal, neki attól szolgálni kell?
2022. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy szegedi mulatóról hallottam, hogy a vendégekkel tahóskodó, szórakozó kidobókat a főnök nem merte kirúgni, mert alvilági kapcsolataik voltak, és fenyegették is. De ez már vagy 20 éve volt.
2022. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1: Mégis mi lehetne abból, hogy személy- és cégnév megnevezése nélkül leír valaki egy esetet?

Amúgy úgy is lehet zsarolni valakit, hogy ártatlan, csak én rákenem a dolgot.

2022. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván munkahelyi afférral lehet, na meg ha olyan tudásod van, amit nehéz gyorsan pótolni, akkor felmondással is lehet
2022. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó 60-as főnök felvett egy melegbárban megismert "szépfiút" akit kúrogatott de úgy hogy a felesége is dolgozott mellette. Adott a szépfiúnak egy papír semmit se takaró munkakört jó fizetéssel (a semmire).

Sokan nem értették mit keres ott ez a csávó, mire kap bért.

A csávóra ráunt a főnök (biztos túl tág lett a seggluka) és kiadta az útját. De a csávó megfenyegette a főnököt, hogy kitálal a főnök családjának a tisztelt főnök úr szexuális érdeklődéséről.

íGY a csávó maradt még jó ideig. Majd a főnököt elvitte egy stroke, új főnök jött, aki 1 héten belül kiszórta a szépfiút.

2022. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom igaz-e vagy csak városi legenda. Az egyik exmelóhelyről azt mesélték, hogy valaki bekért volna egy 100ezres emelést, azzal, hogy ha nem adják meg, akkor felnyomja a céget a hatóságoknál, mert szürkén és feketén foglalkoztatnak. Azóta felszámolták a céget, de azt nem tudom, hogy emiatt-e.
2022. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Nem hiszem, hogy ez ilyen símán menne. Az ilyenfajta munkáltatók gondoskodnak védőálcákról. Na meg ha esetleg mégsem, és kiderül, hogy feketéznek meg szürkéznek, akkor a feljelentő dolgozó is ugyanúgy megszívja, amiért feketén vagy szürkén dolgozott.
2022. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Naná, hogy van. Valamikor régen engem is megzsaroltak egy ostoba munkahelyi liaison kapcsán.
2022. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!