Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért követett ki?

Miért követett ki?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete futottam össze egy volt kollégámmal, amíg egy helyen dolgoztunk nem igazán volt köztünk semmilyen kapcsolat, nagyritkán váltottunk egy-egy szót, de nekem mindig szimpatikus volt, csak sosem ment tovább a dolog, mert az ott eltöltött idő alatt nekem párom volt.

5 évet dolgoztam azon a helyen, 1 éve lesz, hogy eljöttem onnan, örültem, hogy újra láttam, nem tudtunk megállni beszélni, de nekem úgy tűnt, hogy ő is örült nekem, nagyon kedvesen köszönt.

A találkozás után 1 hétig őrlődtem, hogy írjak-e neki, felkeressem-e én, de végülis nem tettem, mert nem mertem nőként kezdeményezni.

CSAKHOGY, most nézegettem az Instagram profilom és észrevettem, hogy a találkozás óta valamikor kikövetett. A találkozás után tudom, hogy még egy darabig követett, mert azt akkor megnéztem, tehát kb. az elmúlt 2 hétben követhetett ki.


El vagyok keseredve! Vajon miért követett ki, amikor semmi nem történt, ami indokot adott volna erre, ráadásul láthatóan kedves volt? Ti milyen indokból követtek ki valakit? Légyszi adjatok tanácsokat!


2022. ápr. 27. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
minek tulajdonitasz ennek ekkora jelentoseget🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem is tudott a jelenlétedről, azt sem tudta élsz-e halsz-e, hogy egy évig nem tűnt fel neki, hogy már nem ott dolgozol. Most, hogy találkoztatok feltűnt neki, hogy milyen régen nem látott, ez furcsa s talán rákérdezett bent és mondták neki már rég nem dolgozol ott és kikövetett. Én is nagyon kedvesen szoktam köszönni az embereknek, őszintén megörülök és ez látszik is az arcomon, de ez pusztán csak alkat kérdése, ebből én pl. nagyon nem szeretném, ha valaki következtetéseket vonna le. Ha akart volna tőled valamit nőként akkor most írt volna, hogy milyen régen látott, hogy vagy, de ehelyett kikövetett. Ezt engedd el.
2022. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nagyobb problémád ne legyen az életben
2022. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!