Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, ha gyakornokként...

Mennyire gáz, ha gyakornokként egyik napról a másikra felmondok?

Figyelt kérdés

Gyakornokként nincs felmondási idő. Megtehetem, hogy pénteken bemegyek, aztán hétfőn már nem.


A mostano munkámat csak azért fogadtam el, mert kellett a pénz, de még járok interjúkra és váltani szeretnék.


Szerintetek mennyire gáz, ha így lépek ki?



2022. ápr. 28. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztább, ha szólsz. Én váltottam gyakorlati helyet annak idején úgy, hogy csak egy napot voltam az első helyen, de egy másikat tudtam a sulival elfogadtatni. Nem vagyok büszke rá, hogy nem szóltam, hogy máshova megyek inkább, illett volna, de nem kerestek, kis cég volt, nem foglalkoztak velem úgy egyáltalán, szerintem nem is tudták, mit kezdjenek egy gyakornokkal.
2022. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért illik szólni. Legalább telefonon.
2022. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És emailben esetleg?
2022. ápr. 28. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kultúráltan. Évek múlva esetleg a mostani főnöködhöz fogsz felvételizni egy másik munkahelyen, életed lehetőségére.
2022. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem illik szólni . sose tudhatod mit hoz az élet, kicsi a világ, én inkább szólnék kulturaltan, megmondod h a másik hely közelebb áll hozzád. Nem kell túlmagyaràzni
2022. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!