Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az etikus hogy felmondás...

Az etikus hogy felmondás alatt levő dolgozóként letiltottak a céges üzenőcsatornáról, de csak az írási jogot vették el, az olvasásit nem? vagyis nekem akárki küldhet akármit, de én senkinek semmit?

Figyelt kérdés

Nem sérti ez az egyenlő bánásmód követelményét? A céges üzenőfalon megvonták tőlem az üziküldési jogot, de nem vették el az olvasási jogot. Vagyis én senkinek semmit se küldhetek, de nekem bárki bármit. Amire aztán reagálni se tudok természetesen.


Most ez így etikus? Akkor vegyenek el minden jogot zárjanak ki, de akkor persze nekem se lehet küldeni semmit. Ez így fair.


Másik meg, mégis mitől fél a cég? Hogy „lázító“ tartalmakat küldök a cég dolgozóinak? Vagy mégis mitől fél?

Mert ha ez lenne a célom facebookon mailben továbbra is bárkit elérek, oda akármit küldhetek és arra nulla ráhatása van a cégnek.

Nem csak etikátlan hanem értelmetlen korlátozás ez.


2022. máj. 1. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Nem etikátlan, hogy ahelyett hogy szólnál hogy még minden céges dolgot el tudsz olvasni ide írogatsz.


Arra nem gondoltál hogy valami véletlen hiba történt hogy még valahogy mindig van hozzáférésed a rendszerükhöz?


buuzi

2022. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Arra nem gondoltál hogy valami véletlen hiba történt hogy még valahogy mindig van hozzáférésed a rendszerükhöz?"


nem, nem gondoltam. uis megmondták hogy megvonják az írási jogot,de azt nem mondták hogy az olvasásit is megvonnák NEHÉZ IS LENNE mert felmondási időben vagyok és a feladatkiosztás azon működik..

hacsak nem méltat arra hogy ODAJÖJJÖN HOZZÁM és a feladatot élőszóban elmondja. Ahogy az mindig is volt, mert az üzifal 1 éves...

Előtte 100 évig működött az élőszavas feladatkiosztás, tán most is működne...


Ki is a b***i? Hm?

2022. máj. 1. 19:22
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

banánszoknyás lányok ne vigyenek neked korsó sört?


elkényesztetett csiragenny

2022. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mondok valamit.... én is le tudom tiltani ám saját magam.... és akkor többet nekem nem küld semmit neten.

És akkor csak kénytelen lesz személyesen odajönni ha akar valamit. félnivalóm nincs, kirúgni nem tud, mert felmondtam.

2022. máj. 1. 19:30
 5/14 A kérdező kommentje:
és nem haboztam, töröltem a céges profilomat azóta, most már bármit küldhet nekem. csak nincs hova.
2022. máj. 1. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Na akkor?

Probléma megoldva. Szivesen...


máskor ne legyé ilyen hattyúhalálás pocsékcsira

Csá

2022. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi iskolában nem a Krétában üzengetnek? 😆
2022. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Suttyó dolog a cég részéről. Ha ilyet akar csinálni is normális helyen szólnak előtte. Ez gáz, hogy elvágnak a többiektől való elköszönéstől is.
2022. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondoltál rá, hogy az interneten sírás helyett a munkahelyeden intézed?
2022. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A felmondási idő alatt neked már csak egy dolgod van: Ugrani a szóra, ha kérnek valamit. Így az ellenvetésre értelemszerűen lehetőséget sem kapsz. Olyasmit meg már nem bíznak rád, ami eszmecserét igényel. Csakis "Parancs, végrehajtani!"-jellegűeket. Ez így megy az alapítványi suliban.
2022. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!