Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek váltsak munkahelyet?

Szerintetek váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, középvezető pozícióban. Szinte csak nők vannak, rajtam kívül 1-2 fiatal vsn, a többi 50 év körüli. A problémát a vezetők (2fő) adják, soha nem jó semmi. Például: ha összehívok egy értekezletet megbeszélni ezt-azt, akkor az a baj, ha nem csinálok semmit, akkor az. Szeretnék, ha összevesznék a kollégákkal, többször is hazudtak arról, hogy mások szerint nem jól végzem a munkám, aztán pedig letagadták. Vinnyognak, ha újítani akarok, de akkor is sipákolnak, ha valami marad a régiben.

Ha rákérdezek, hogy mi bajuk van velem, akkor a válasz: seeemmmiiii, dehát régen így-úgy,és régen behódoltak a kollégák, nem úgy, mint a mostani fiatalok. Gondolom itt van a probléma gyökere. Ezek után maradjak még így itt, vagy hagyjam őket a francba a hülyeségeikkel? Mindenki tisztában van vele, hogy mennyire alkalmatlanok, másokat is piszkálnak. Nagyon felhúztam ma ezen magam. Annyi szól a hely mellett, hogy itt van tőlem 2 utcára, és pont.



2022. máj. 3. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott őket a pıcsába
2022. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged jobbra, persze. De ha csak az az indok hogy a kollégák savanyúak, akkor az máshol is előfordulhat. A régi bútordarabok ilyenek, mindenhol.
2022. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy máshol is előfordulhat. De ma nagyon elkeseredtem, tipikus ha van az a baj, ha nincs az a baj eset. Ha meg csak lemondanék a helyemről és sima alkalmazott lennék tovább, akkor szerintem még rosszabb lenne a helyzet. Ha a munkába nem tudnak belekötni, akkor jön a magánélet duma. Na pl ehhez is hogy van pofájuk?
2022. máj. 3. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el új állást keresni, amikor megvan, akkor lépj.

Az a szomorú, hogy (úgy tűnik írásod alapján) megbeszélni nem lehet velük semmit. Aki "erre hajlamos" és pozícióban van, az tud furkálni, vagy olyan véleményt terjeszteni, amit hitelesen ad elő stb...

2022. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!