Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetésre jelentkezés...

Álláshirdetésre jelentkezés után hány nappal jeleztek nektek vissza emailben vagy telefonon?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 honap emailben
2022. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó sokára!

Én múlthéten jelentkeztem csütörtökön több hirdetésre

2022. máj. 3. 15:31
 3/12 anonim ***** válasza:
1 hét és 1 hónap között.
2022. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nagyon rövid idő alatt (még talán aznap, max másnap), és általában az a tapasztalat, hogyha nagyon kell nekik az ember, akkor hamar behívnak. Persze attól is függ, hogy hova jelentkezel, hány másik jelentkező van.
2022. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok helyen, ahol nem kértek belőlem, nem is jelentkeztek utána egyáltalán. Ahová felvettek (volna), azok pár nap és több hét között mozogtak. Volt olyan is, hogy már el is kezdtem dolgozni egy másik helyen, és az első ottani hét végén hívtak a másik cégtől, ahová sokkal jobban vágytam, hogy mehetek hétfőtől. :) (Szerencsére a próbaidő miatt nem lett gond belőle.)
2022. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: De ilyenkor nem gondolnak arra,hogy akit kiválasztanak pár hét múlva addigra lehet már máshol fog dolgozni?
2022. máj. 3. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Egyrészt a cégnél is lehet bármi, ami miatt elhúzódik a döntés. Pl. a mostani munkahelyemen hetekbe telt, mire sikerült olyan időpontot találni az interjúhoz, amikor egyszerre tudott leülni velem beszélni a HR-es és a 2 ügyvezető. Másrészt ha gondolnak is rá, szerintem olyasmire számítanak, mint amit én is írtam: ha náluk akarok dolgozni, akkor otthagyom a másik, jobb híján elvállalt helyet.
2022. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
Nálam 2 véglet volt, vagy aznap vagy másnap hívtak vagy sohasem. Olyan is volt, hogy visszajeleztek, hogy most nincs hely de 2 hónap múlva hívtak, hogy mégis.
2022. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1#-es vagyok, igen, de felvettek. Volt olyan h par nap mulva, de elutasitottak
2022. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap du volt interjú, és ma már szóltak (a közvetítőn keresztül), hogy nem engem választottak. Kevesebb, mint 24 óra volt.
2022. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!