Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetértetek ezzel? "nettó...

Egyetértetek ezzel? "nettó 600-700 ezer Ft a legtöbb embernek megvan már manapság havonta, ez az átlagos körülbelül"

Figyelt kérdés
bocs a kommentelőtől aki írta, de szeretném ha sokan látnák és reagálnak rá
2022. máj. 7. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hülyeség. Kb. ennek a fele a hivatalos medián.
2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Hol?

Itt ez bőven átlag feletti kereset.

2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Én nem tudom hogy kinek mi az átlag, de több cégem is van, nálam a fiúk akik söprögetnek, talicskáznak azok is naptól függően 15-20at keresnek.

Ha már valaki házat épít,20-25 napi lové.

Semmi extra, téglákat rak egymásra, meg falaz.

Van kb 50 emberem, azoknak tudok melót adni.

Nekik ez kb az átlag.

Örülök ha tudtam segíteni a válaszommal.

2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Persze csak nem ebben az országban...aki ezt írta valószínűleg csak provokálni akarta az embereket. Ha szimplán agyhalott lenne, ennyit valószínűleg nem keresne meg, hagyjuk már ezt...múltkor is itt valaki elvolt ájulva hogy 350 ezret keres a szar fidesz kormánya alatt :D


nevetséges.

2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3-as oké, de nem lehet mindenki 8 osztályos, sajnos van sok hülye mint én, aki továbbtanult. :(

Senki se szólt, hogy dikk Mari, ne csinálj hülyeséget.

2022. máj. 7. 19:59
 6/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ki hazudott ekkorát? Az ismerőseim között 200 ezer Ft és 300 ezer forint között keresnek nettóban
2022. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem mondom h nem igaz, lehet az ő környezetében így van. De én pl nógrádban élek, itt biztos nem.
2022. máj. 7. 20:03
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Pont ma volt Fókuszban, hogy egy pályakezdő tanár fizetése nettő 160 ezer ft.
2022. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Informatikusok, mostmár orvosok, építőmunkások, szobafestők, asztalosok körében ez tényleg átlagos, vagy egyfajta elérhető határ.

Ilyenre mostmár megannyi ismerősöm jó példa. Persze, tudom, most megkapom, hogy nem ez a gyakori... De mindenki induljon ki a saját környezetéből. A legtöbb informatikus ismerősöm (tesztelő és fejlesztő egyaránt) oda mer csapni az asztalra ha fizuemelésről van szó, vagy elmegy olyan céghez ahol megadják nekik. Az orvos ismerőseim mindegyike megkeresi már ezt az összeget (kivéve egy sebészt, aki effektív nem vállalt ügyeletet ami a legjobb kiegészítőt hozná, de ő is 540 körül keres). Szakmunkás ismerőseim nem igazán vannak, de hallottam tőlük a bérükről vagy arról, hogy milyen árba dolgoznak. Nemrég volt felújításunk, nekünk első és legfontosabb szempont az volt, hogy alapos legyen a munka és ezért tényleg olyan szakembert fogadtunk aki 3x annyiba dolgozott mint egy (később másoktól megtudtuk) pontatlan árajánlattevő. Asztalos rokonom annyira keresett, hogy egy év a következő szabad vállalása, ő is havonta 500- és egy milla között szokott havonta keresni - egyéni vállalkozó, szóval neki nem fix.


Nyilván, van gyári munkás ismerősöm is, aki alig kapja meg a 250-et. Van olyan informatikus ismerősöm aki vidéken alig kapott állást és elég minimális a fizetése. Van titkár ismerősöm is kormányablakba aki szintén nem költekezik túl sokat.

DE! a lényeg, hogy ne azzal dobálózzunk, hogy mennyi az átlagfizetés alapvetően, hanem azzal, hogy MILYEN TERÜLETEN mennyi az átlag. Mert nyilván a legtöbb gyári munkás vagy kukoricaszedő MO-n nem fog sokat keresni.

2022. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Ja persze, a kommentelő saját kis világában biztos.

Az összes teljes állásban foglalkoztatott között az országban már nagyon nem, még ha nem mediánt nézünk, hanem átlagot, az iylen Lölőket is beleszámolva, akkor sem.

Konkrétan kezdő mérnökként MSc-vel nem kapok ennyit, nem Nógrádban, hanem az ország szerencsésebbik felében :D

2022. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!