Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkahelyen szeretnék...

Ha munkahelyen szeretnék felmondani akkor ezt hol/kinél tudom megtenni? És mi ennek a procedúrája?

Figyelt kérdés

Kell hozzá valami indok vagy leadom a papírt (az adott helyen és személynél amit leírtok nekem mert nem tudom) és utána közlöm a főnökkel? Vagy fordítva érdemes (átbeszélni a szándékom majd felmondani), hogy ne legyen pokol a következő 1 hónapom a felmondási idő alatt?


Szeretnék távozni, mert nem érzem jól magam, de nem akarok bunkó lenni, hanem a lehető legdiszkrétebben akarom megoldani (indokkal is).

Egyrészt azért, mert baromi jófej kollégáim és fönököm van másrészt meg azért, hogy az inkorrektség miatt nehogy 180°-os fordulatot vegyenek a velem tanúsított hozzáállásukban.



2022. máj. 8. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Email -t szoktam küldeni főnöknek és HR -ra a felmondásról aztán kapok egy formanyomtatványt amit ki kell tölteni és visszaadni.


Határozatlan idejű szerződésnél mondhatod, hogy személyes okok miatt mondasz fel és nem akarsz belemenni a részletekbe.

2022. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha "baromijófej főnökeid és kollégáid" vannak, azért ezt jól gondold át..

Kevés a jó munkahely, tapasztalatból mondom. Én s egy nagyon jót hagytam ott, és kicsit bánom, irtó nehéz időszak jött utána..


Ha csak szünet kell, menj el TP-ra, vagy szabira. De talán a legjobb ha beszélsz négyszemközt a főnöködről, és elmondod a problémádat.. Még az is lehet, hogy megoldjátok h e tudj menni heti 1x előbb.


A legrövidebb út mindig az egyenes, ez is tapasztalat.

Az hogy ott hagyod, sajnosvalóban nem fogja megoldani a problémádat, de elveszíthetsz egy jó közeget.


Válaszolva az eredeti kérdésre: a főnöknek szólsz először, mindig.

2022. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A probléma nem fog attól megoldódni, ha elmész, sőt ha lesz új helyed ki tudja mennyire lesznek befogadók. Mondd a főnöködnek mi a szitu, ha pszichiáterhez mész az ki is tud írni táppénzre. Egy haver idegkimerüléssel 1,5 hónapig volt otthon. Közben járt ahova kellett, és vissza tudott menni dolgozni.
2022. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet . Szerintem gondold át . Én heteken belül szeretnék felmondani . Kell egy kis pihenő és kezelés. Erőteljes szorongásom van és szoc.fob. lényegében úgy vagyok , mint te :D annyi a különbség hogy nekem nincsenek jófej kollégáim . Ha a munkatársak és a főnök normális lenne , még biztos hogy maradnék .


Kitartást .

2022. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!