Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy politológiát és pénzügy-sz...

Egy politológiát és pénzügy-számvitel képzést mennyire lenne nehéz egyszerre elvégezni ?

Figyelt kérdés

Egy átlagos képességű diáknak.

(politológia - ELTE ÁJK, nappali; pénzügy és számvitel BGE-pszk, levelezőn)



2021. ápr. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hát húzós szerintem. És én fordítva csinálnám. Nappalin végezném a pszk-t.
2021. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én is fordítva csinálnám. A politológia inkább humán = tanulni és magolni kell, de ha ebben jó vagy akkor nem tudsz belebukni.


PSZ-en a matek, statisztika szóró tárgy, ha nem érted akkor a vizsgákon sem fogsz átmenni és nappalin sokkal egyszerűbb óráról-órára bővíteni a tudásod, gyakorolni mint heti egyszer/ kéthetente egyszer mindent egybesűrítve megtanulni.


Mindkettő szakban vannak magolós részek, úgyhogy erre fel kell készülj.

2021. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, eredetileg én is ezt akartam, csak az a probléma, hogy politológia nincs normális egyetemen levelezőn.
2021. ápr. 28. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen jó az elképzelésed!! Az 1-2 rosszat tanácsol. Felesleges psz szakra nappalira járni, ha egyébként van intellektuális kapacitásod, ebből a szakból bőven elég a levelező. Ez nem egy olyan komoly egyetemi szak, mint a politológia vagy egy alkalmazott közgazdaságtan, inkább csak szakma, favágás. Soha nem áldoznám rá a fiatalságomat, hogy nappalin ilyen szakmát tanuljak. Ha megteheted, tartsd magad a tervedhez, menj politológiára nappalin és mellette egy évvel később vedd fel a psz-t szombati levelezőn. Inkább az a kérdés, hogy az elte politológia megcsinálható-e másik szak mellett, mert elég tanulós... kb mint a jog, az én ismereteim szerint. De egyébként simán tolnám ezt a két szakot együtt, ha ezek tetszenek.
2021. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!